Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 23.05.2021 r.

  1. Przeżywamy Maj – miesiąc w którym oddajemy szczególną cześć Bożej Matce. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy. W miesiącu Maju Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy tylko o godz. 8.45. Nabożeństwo Wypominkowe w maju w poniedziałki o godz. 8.30.
  2. W minioną niedzielę na tacę inwestycyjną zebraliśmy 7.273 zł. Bóg zapłać za wasze ofiary. Zebrane środki w całości przeznaczymy na trwające inwestycje w Naszej Parafii.
  3. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u ministrantów i lektorów.
  4. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od gody. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.  
  5. W najbliższą środę Siostra Ewelina będzie obchodziła swoje imieniny. Wdzięczność za posługę Siostry w Naszej Parafii okażemy podczas Mszy Świętej o godz. 18.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  6. Uroczystość I Komunii w Naszej Parafii będzie miała miejsce 29 maja o godz. 12.00 i 30 maja o godz. 10.30 i o godz. 12.00. Rocznica I Komunii Świętej będzie miała miejsce 6 czerwca o podczas Mszy Świętej o godz. 12.00.
  7. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii.
  8. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Zofię Momot, śp. Franciszka Szalkiewicza i śp. Henrykę Tkacz. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

 

                                                                                                                 Ks. Piotr Kurzaj TChr.

                                                                                                                                                       proboszcz