Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 16.05.2021 r.

  1. Przeżywamy Maj – miesiąc w którym oddajemy szczególną cześć Bożej Matce. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy. W miesiącu Maju Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy tylko o godz. 8.45. Nabożeństwo Wypominkowe w maju w poniedziałki o godz. 8.30.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Zebrane środki w całości przeznaczymy na trwające inwestycje w Naszej Parafii.
  3. Spotkanie dla Dzieci i Rodziców pierwszokomunijnych we wtorek o godz. 16.00 dla grupy A i B, o godz. 16.30 dla grupy C i D i inne.
  4. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u ministrantów i lektorów.
  5. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od gody. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.  
  6. Uroczystość I Komunii w naszej parafii będzie miała miejsce 29 maja o godz. 12.00 i 30 maja o godz. 10.30 i o godz. 12.00. Rocznica I Komunii Świętej będzie miała miejsce 6 czerwca o podczas Mszy Świętej o godz. 12.00.
  7. W najbliższa niedzielę będziemy przezywali Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza w sobotę na Mszę Świętą o godz. 21.00 i na czuwanie modlitewne, które rozpocznie się po Eucharystii. Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego przed Nabożeństwem Majowym.
  8. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii. Dzisiaj swoje imieniny obchodzi Pan Andrzej Papis – Nasz Kościelny. Życzymy Panu Andrzejowi potrzebnych łask Bożych, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa św. Andrzeja Boboli.
  9. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Jerzego Michalika i śp. Martynę Wysocką. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

proboszcz