IV Niedziela Wielkanocna – 25.04.2021 r.

 1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza ( tzw. Niedziela Powołaniowa ). W Naszych modlitwach pamiętajmy o nowych powołaniach kapłańskich i zakonnych.  
 2. W minioną niedzielę na tacę inwestycyjną zebraliśmy 6.784 zł. Bóg zapłać za złożone, w całości przeznaczymy je na trwające inwestycje w Naszej Parafii.   
 3. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u ministrantów i lektorów.
 4. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku od gody. 16.00 – 17.00 i w sobotę Biuro Parafialne nieczynne ! . Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
 5. W najbliższy poniedziałek o godz. 19.00 w Naszym Kościele będzie miało miejsce spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 8.45 i o godz. 17.45.
 7. W najbliższą sobotę czuwanie modlitewne dla Członków Żywego Różańca rozpocznie się o godz. 17.00. Zakończymy je Litanią Loretańską do Najświętszej Maryi Panny.
 8. W najbliższą niedzielę będziemy gościli kleryków z Naszego Seminarium w Poznaniu. Klerycy będą podczas Mszy Świętych dzielili się radością swojego powołania i po każdej Mszy Świętej będą zbierali ofiary na Seminarium.
 9. Na tablicy ogłoszeń znajdują się propozycje pielgrzymek, które pragnął w ubiegłym roku zorganizować ks. Tadeusz Kłapkowski TChr. Spotkanie z ks. Tadeuszem nt. pielgrzymek będzie miało miejsce 9 maja.
 10. Wszystkim obecnym na dzisiejszej Mszy Świętej, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień życia i wstawiennictwa św. Ottona – Patrona Naszej Parafii.
 11. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Mariana Dawickiego, śp. Jana Gontarza, śp. Wandę Robak, śp. Jana Bryka, śp. Jacka Sadło i śp. Alojzego Zamroczyńskiego. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie … 

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

proboszcz