Poniedziałek Wielkanocny – 05.04.2021 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy drugi dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze Święte w Naszym Kościele będą sprawowane według porządku niedzielnego. Taca jest przeznaczona na KUL i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego. Bóg zapłać za wasze ofiary.
  2. Bardzo dziękuję klerykom za oddaną pracę podczas praktyki, która u Nas odbywali. Życzę dobrego przygotowania się do kapłaństwa.
  3. W najbliższą sobotę po Mszy Świętej o godz. 6.30 Różaniec Mężczyzn i przejście z modlitwą różańcową na ustach do studzienki. Zapraszamy mężczyzn do wspólnej modlitwy.
  4. Czuwanie fatimskie i zmiana tajemnic różańcowych w sobotę 10 kwietnia o godz. 17.00 zakończone Mszą Świętą wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  5. W najbliższą sobotę przypada 11 rocznica tragedii smoleńskiej i 81 rocznica zbrodni katyńskiej. Msza Święta w intencji zmarłych w tych wydarzeniach będzie odprawiona o godz. 18.00. Po Mszy Świętej nastąpi złożenie kwiatów przy Pomniku Katyńskim.
  6. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Bożego Miłosierdzia. Przygotowujemy się do niego poprzez codzienne odmawianie Nowenny o godz. 15.00 w kaplicy Wieczystej Adoracji i o godz. 17.45. Zapraszam do wspólnej modlitwy. Podczas każdego dnia Nowenny będą głoszone kazania o Bożym Miłosierdziu.
  7. W najbliższą niedzielę Caritas przeżywać będzie swoją Tytularną Uroczystość. Po Mszach Świętych będą rozdawane Torby Miłosierdzia i Członkowie Parafialnego Zespołu Caritas będą zbierali ofiary do puszek na działalność Caritas. Bóg zapłać za wasze ofiary.

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

proboszcz