OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Na III Niedzielę zwykłą – 24.01.2021 r.

  1. W minioną niedzielę na tacę inwestycyjną zebraliśmy 945 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary. Zebrane środki w całości będą przeznaczone na inwestycje w Naszej Parafii.
  2. Jutro Nabożeństwo z Wypominek Rocznych o godz. 17.30. Msza Święta za zmarłych z Wypominek Rocznych i zmarłych w ostatnim czasie będzie odprawiona o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy  o godz. 8.45 i o godz. 17.45. Zachęcamy do wypisywania intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.
  4. Biuro Parafialne w tym tygodniu czynne od poniedziałku do czwartku od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 – 11.00. Intencje Mszalne możemy zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
  5. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u Ministrantów i Lektorów.
  6. Trwają prace archeologiczne pod posadzką Naszego Kościoła. Wczoraj został nakręcony program o postępie prac i nowych odkryciach. Emisja programu będzie miała miejsce w Telewizji Aura. O terminie emisji poinformujemy.
  7. W najbliższą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej będą miały poświęcone medaliki.
  8. Wszystkim obchodzącym w najbliższym czasie imieniny, urodziny i inne Uroczystości Rodzinne składamy serdeczne życzenia: Niech Pan Bóg Wam błogosławi a Matka Najświętsza otacza Was swoją przemożną opieką.
  9. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Zenona Lorenta, śp. Stanisławę Stosio i śp. Mariannę Kaźmierczak. Módlmy się za zmarłych Parafian: wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Ks. Piotr Kurzaj TChr

proboszcz