II Niedziela Adwentu – 6.12.2020 r.

  1. Przeżywamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. W Adwencie Msze Święte Roratnie o godz. 6.00. O godz. 5.40 rozpoczynamy śpiew Godzinek ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W Niedziele Adwentu Nieszpory o godz. 17.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.  
  2. Jutro Nabożeństwo z Wypominek Rocznych o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00-17.00 i w soboty od godz. 10.00 – 11.00. Intencje Mszalne możemy zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
  4. W środy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 8.45 i o godz. 17.45.
  5. Parafialna Rodzina radia Maryja zaprasza w środę na Mszę Świętą o godz. 9.00. Po Mszy Świętej sprawozdanie z 10-cio letniej działalności po jej zakończeniu Modlitwa Różańcowa.
  6. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u Ministrantów i Lektorów.
  7. Poświęcone Opłatki podobnie jak latach ubiegłych można nabyć: Po każdej Mszy Świętej w tygodniu w zakrystii, w tygodniu w sklepiku oraz w Niedziele Adwentu przy wyjściu z kościoła.
  8. Przedstawiciele Parafialnej Caritas rozprowadzają świece na stół świąteczny po każdej Mszy Świętej w Baraku. W tygodniu świece są do nabycia w sklepiku. Caritas i Stowarzyszenie Inicjatywa Ziemia Pyrzycka organizują Bożonarodzeniowe Dzieło Świętego Ottona polegające na pomocy pyrzyckim seniorom. Przy wyjściu z kościoła można zabrać do domu Torbę Miłosierdzia do której można włożyć trwałe produkty spożywcze i chemiczne. Szczegóły u wolontariuszy Caritasu.
  9. Wszystkim obchodzącym w najbliższym czasie imieniny, urodziny i inne Uroczystości Rodzinne składamy serdeczne życzenia: Niech Pan Bóg Wam błogosławi a Matka Najświętsza otacza Was swoją opieką.
  10. W minionym czasie na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Zbigniewa Chodora. Módlmy się za zmarłego Parafianina; wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …

Ks. Piotr Kurzaj TChr

proboszcz