XXXII Niedziela zwykła – 08.11.2020 r.

 1. Przeżywamy Listopad – miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Nabożeństwa Wypominkowe codziennie o godz. 17.30. W niedziele listopada nie będzie modlitwy Różańcowej na Cmentarzu.
 2. Przez cały miesiąc listopad można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Warunki odpustu to: stan łaski uświęcającej, nawiedzenie cmentarza lub kościoła, modlitwa
  w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego. Każdego dnia oktawy można uzyskać odpust zupełny za jednego zmarłego.
 3. Dzisiaj w Naszej Parafii gościmy Siostry Miłosierdzia Bożego z Myśliborza. Po Każdej Mszy Świętej Siostry będą rozprowadzały kalendarze. Prosimy zakup kalendarzy.
 4. W najbliższą środę będziemy przeżywali 102 Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Mszę Świętą w intencji Naszej Ojczyzny odprawimy o godz. 10.30.
 5. W środę Msza Święta w intencji Parafialnej Rodziny Radia Maryja o godz. 9.00. Po Mszy Świętej modlitwa Różańcowa, po której odbędzie się spotkanie członków wspólnoty i jej sympatyków. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 6. W środy miesiąca listopada Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy tylko o godz. 8.45. Wieczorem będzie odprawiane nabożeństwo Wypominkowe.
 7. Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej u Ministrantów i Lektorów.
 8. Wszystkim obchodzącym w najbliższym czasie imieniny, urodziny i inne Uroczystości Rodzinne składamy serdeczne życzenia: Niech Pan Bóg Wam błogosławi a matka Najświętsza otacza Was swoją opieką.
 9. W minionym czasie na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Kazimierza Cieleckiego, śp. Aleksandrę Rzeźnikowską, śp. Stanisława Górskiego, śp. Janinę Rozenbeiger, śp. Juliana Senderka, śp. Adama Mindę, śp. Antoniego Łuszczyka, i śp. Wandę Suchy. Módlmy się za zmarłych Parafian; wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

                                                                                                        Ks. Piotr Kurzaj TChr

                                                                                                                 proboszcz