XXX Niedziela Zwykła – 25.10.2020 r.

 1. Przeżywamy Październik – miesiąc modlitwy Różańcowej. W Naszym Kościele Różaniec codziennie o godz. 17.30. Dzieci swoje nabożeństwa różańcowe mają w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
 2. W minioną niedzielę zebraliśmy na tacę inwestycyjną 6.043 zł. Zebrane środki w całości zostaną przeznaczone na trwające inwestycje w Naszym Kościele.
 3. W poniedziałek o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana za zmarłych z wypominek rocznych i zmarłych w ostatnim czasie.  
 4. W środę o godz. 8.45 i o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.
 5. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00 – 17.00 i w soboty od 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać także po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
 6. Na ławkach przy wyjściu z Kościoła zostały wyłożone kartki na wypominki listopadowe. Bardzo prosimy o czytelne wypisywanie imion i nazwisk osób, za które będziemy się modlili podczas nabożeństw wypominkowych w miesiącu Listopadzie.
 7. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej Młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży sprzedaje znicze. Sprzedaż zniczy będzie miał miejsce także 30 i 31 października na stanowisku KSM przy cmentarzu w Pyrzycach. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na funkcjonowanie KSM w Parafii. Młodzież ma także skarbonki do których można złożyć ofiarę na potrzeby misji i misjonarzy. Za Wasze ofiary serdecznie dziękujemy.
 8. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze w Naszym Kościele będą sprawowane według porządku niedzielnego: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 18.00. Wyjątkowo w tym dniu nie będzie Mszy Świętej na Cmentarzu!!!
  O godz. 12.30 przy bramie głównej zbierze się jedynie asysta liturgiczna, by procesyjnie przejść z modlitwą po terenie cmentarza komunalnego w Pyrzycach. Osoby znajdujące się na cmentarzu prosimy o pozostanie przy nawiedzanych grobach lub łączenie się duchowe w modlitwie pozostając w domu. W obecnej sytuacji epidemicznej w kraju i w Naszym Regionie zachęcamy do nawiedzania grobów najbliższych w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych, to jest od 1 do 8 listopada. Wszyscy podejdźmy w roztropny sposób do zaistniałej sytuacji epidemicznej dostosowując się do wymogów sanitarnych w tej nadzwyczajnej sytuacji.  
 1. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy rocznice życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień i wstawiennictwa świętych patronów.
 2. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Czesławę Bochan, śp. Jerzego Skórę, śp. Zenona Jagłę, Jadwigę Ćwiek i śp. Izabelę Prażmowską. Módlmy się za zmarłych Parafian : Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ks. Piotr Kurzaj TChr.

proboszcz