XXIV Niedziela Zwykła – 13.09.2020 r.

  1. Dzisiaj w Kościele rozpoczynamy tydzień modlitw o chrześcijańskie wychowanie dzieci i młodzieży. Pamiętamy w Naszych modlitwach o Rodzicach, Wychowawcach, Katechetach i Nauczycielach.
  2. Dzisiaj przeżywamy kolejną rocznicę objawień Fatimskich. Msza Święta o godz. 20.00 po niej procesja Fatimska. Proszę przynieść ze sobą świece.
  3. W poniedziałek o godz. 17.30 nabożeństwo wypominkowe. Wieczorna Msza Święta będzie sprawowana za zmarłych z wypominek rocznych i zmarłych w ostatnim czasie
  4. Jutro przeżywać będziemy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy Świętej wieczornej Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na drogę Krzyżową połączoną z medytacją. 
  5. W środę o godz. 8.45 i godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o wypisywanie na kartkach intencji, które przedstawimy Bożej Matce podczas tego nabożeństwa.
  6. Biuro Parafialne czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00 – 17.00 i w soboty od 10.00 – 11.00. Intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Świętej w zakrystii.
  7. W najbliższą niedzielę w Naszej Parafii będziemy przeżywali podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 i 12.00 Uroczystość I Komunii Świętej.
  8. W najbliższa niedzielę ofiary zebrane na tace będą przeznaczone na inwestycje w Naszej Parafii.
  9. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny czy rocznice życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień i wstawiennictwa świętych patronów.
  10. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Annę Burcam, śp. Marianne Skorupską, śp. Marię Woźniak, śp. Czesława Szustaka i śp. Krystynę Stachowicz. Módlmy się za zmarłych parafian: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ks. Piotr Kurzaj TChr.
probosz