OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 16 niedz. – 19. 07. 2020

1. Już dzisiaj – w naszej świątyni piękny Koncert w ramach VI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki. Usłyszymy nieśmiertelne utwory największych kompozytorów Betovena, Haendla, Hermanna w wykonaniu znakomitych muzyków Akademii Baltic Orchestra.
    Koncert rozpocznie się po Mszy św wieczornej o g. 18.3o.
  2. Jutro w Letnim Kinie Familijnym projekcja filmu „Droga życia” .
    Zapraszamy – godz. 16.oo – Sala w wieży kościoła (wejście w przedsionku kościoła).
  3. Spotkania dla dzieci w ramach Letnich półkolonii będą w tym tygodniu we wtorek i czwartek – o g. 16.oo. Prowadzą Natalia i Nikola – Zapraszamy dzieci – czwartek i piątek g. 16.oo – sala w wieży kościoła.
  4. Przypominamy godziny posługi w Kancelarii Parafialnej: pon i środa: 16.oo -17.oo; wtorek i czwart: 9.oo-10.oo
  5. Serdeczne zaproszenie do Kaplicy Adoracyjnej – czynna codziennie od g. 7.oo do 18tej, w niedz od 10.oo do 18.oo
  6. PIELGRZYMKI
    • Dzisiaj po Sumie czyli o g. 13.oo ustalenia odnośnie wyprawy do Gruzji – w przyszłym roku – wszystkie szcegóły na spotkaniu – sala w wieży g. 13.oo
    • za tydzień tj 26 lipca po Sumie tj o g 13.oo ostatnie ustalenia odnośnie Pielgrzymki na Święty Krzyż i do Kodnia. Gdyby ktoś był jeszcze zainteresowany to zapraszamy.
  7. Za tydzień w niedzielę 26. 07 po każdej Mszy św poświęcenie samochodów i innych pojazdów w patronalne święto – Św Krzysztofa – w tym porządku jak zawsze – prosimy aby kolumna samochodów przejeżdżała za kościołem ul Kilińskiego. Dziękujemy też za wsparcie przeznaczone na zakup samochodów dla misjonarzy.
    Pierwsze poświęcenie będzie już w sobotę po Mszy sw na g. 18.oo.
  8. W tym tygodniu:
    • we środę – św Marii Magdaleny
    • we czwartek – św Brygidy Patronki Europy
    • w piątek – św Kingi
    • w sobotę – św Jakuba Apostoła i św Krzysztofa – Patrona Kierowców i podróżujących.
       IMIENINY:
    • Sobota 25.07 – dzień Imienin ks Krzysztofa Zubka – który rozpoczął właśnie posługę kapłańską w naszej Parafii. Msza sw imieninowa – w sob o g. 18.oo.
    • W niedzielę 26.07 dzień imienin s Anny Błaszak –Imieninowa Msza sw dla Siostry w niedzielę o g. 18.oo
  9. Prasa katolicka – Gość Niedzielny
  10. Pozdrowienie dla Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia