OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XV NIEDZ – 12. 07. 2020.

 1.  Serdeczne pozdrowienia na Srebrne Jubileusze Kapłańskie;
  • dzisiaj – przekazujemy je dla ks Krzysztof Jaworskiego – uroczystość będzie o g. 12.oo
  • za tydzień – Jubileusz ks Krzysztofa Obiedzińskiego na g. 9.oo
 2. Jutro 13. 07 – kolejny Dzień Fatimski – program:
  • godz. 19.3o – Różaniec,
  • g. 20.oo – Msza sw
  • ok 21.oo Procesja fatimska. Zapraszamy serdecznie.
 3. Jutro w Letnim Kinie Familijnym projekcja filmu „Bernadetta” – piękna ekranizacja o objawieniach Maryjnych w Lourdes.
  Zapraszamy – godz. 16.oo – Sala w wieży kościoła (wejście w przedsionku kościoła).
 4. Spotkania dla dzieci w ramach Letnich półkolonii będą wyjątkowo w tym tygodniu we czwartek i piątek – o g. 16.oo. Prowadzą Natalia i Nikola – studentki Akademii Artystycznej w Poznaniu. Jest to nieodpłatnie. Warto by dzieci skorzystały. Widać jak nieraz bardzo się nudzą i tracą czas na smartfonach i komputerach a to jest oferta rozwojowa, wystarczy skorzystać. Zapraszamy dzieci – czwartek i piątek g. 16.oo – sala w wieży kościoła.
 5. Za tydzień w niedzielę 19 lipca – w naszej świątyni piękny Koncert w ramach VI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki. Usłyszymy nieśmiertelne utwory największych kompozytorów Betovena, Haendla, Hermanna i innych w wykonaniu znakomitych muzyków Akademii Baltic Orchestra. Koncert rozpocznie się o g. 18.3o. Prośmy zabrać ze sobą foldery wyłożone przy drzwiach wyjściowych a w ich informacje o wszystkich letnich Koncertach na naszym Pomorzu.
 6. Przypominamy godziny posługi w Kancelarii Parafialnej: pon i środa: 16.oo -17.oo; wtorek i czwart: 9.oo-10.oo
 7. Prosimy też o modlitwę o dobre urodzaje i dar deszczu na te bardzo wysuszone pola, ogrody i ogródki działkowe.
 8. Serdeczne zaproszenie do Kaplicy Adoracyjnej – czynna codziennie od g. 7.oo do 18tej, w niedz od 10.oo do 18.oo
 9. PIELGRZYMKI;
  1. Potrzeba pilnego spotkania dla uczestników wyprawy do Gruzji. Prosimy o obecność w najbliższą niedz po Sumie czyli o g. 13.oo
  2. Uczestnicy Pielgrzymki na Święty Krzyż i do Kodnia – proszeni o wpłatę zaliczki – aby ta zaliczka była co najmniej w kwocie 200,- zł. Chodzi o to by było wiadomo kto na pewno zostaje na liście. Gdyby ktoś był jeszcze zainteresowany to zachęcamy.
 10. Polecamy aktualny tygodnik „Gość niedz”
 11. Pozdrowienie dla Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia