OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIV NIEDZ – 05. 07. 2020.

 1. Przypominamy niedzielny układ Mszy św w lipcu i sierpniu;
  7.oo: 9.oo; 10.3o; 12.oo; 18.oo; i 20.oo.
 2. Msze sw w dni powszednie: 6.3o i 18.oo.
  NABOZENSTWO WIECZORNE – codziennie o g. 17.3O
 3. Kancelaria: poniedz i środy 16.oo – 17.oo;
  wtorki i czwartki:9.oo- 10.oo. nieczynna: piątki i soboty
 4. Kaplica Wieczystej Adoracji: 7.oo – 17.3o. Zachęcamy najserdeczniej aby nawiedzać Pana Janusa obecnego w Najsw Sakramencie Ołtarza w Kaplicy Adoracyjnej. Bardzo piękny staje się taki dzień w którym jest ta chwila na adoracje, na modlitwę na obecność w Kaplicy Adoracyjnej. Znajdujmy zatem te chwilę na wizytę u Pana Jezusa.
 5. Parafialna Rodzina Radia Maryja zaprasza w najbliższą środę na godz 17ta do Kaplicy na Adorację i modlitwę Różańcową i wieczorna Mszę sw. Po której spotkanie członków wspólnoty i jej sympatyków.
 6. JUBILEUSZE:
  > W najbliższą niedzielę 12 lipca – Jubileusz 25 – lecia Kapłaństwa ks Krzysztofa Jaworskiego o g. 12.oo. Najserdeczniej zapraszamy.
  > Za dwa tygodnie tj 19 lipca – Jubileusz 25 lecia Kapłaństwa ks Krzysztofa Obiedzińskiego o g. 9.oo
  > także 19. 07 w niedz na g. 12.oo – błogosławieństwo prymicyjne nowo wyświęconego kapłana – ks Krzysztofa Zubka, który podejmuje posługę w naszej parafii.
 7. Ogłaszamy projekt wakacyjnych półkolonii dla dzieci. Zajęcia byłyby po południu dwa razy w tygodniu – stacjonarne –– w formie filmów edukacyjnych dla dzieci i zajęć plastycznych i artystycznych – we wtorki i czwartki o g. 16.oo – 18.oo, natomiast raz w tygodniu – zajęcia sportowe – w formie wycieczek rowerowych lub gier sportowych na miejscu – w soboty o g. 10.oo. I tutaj jest jednak pewne ograniczenie wiekowe – czyli te sportowe są dla dzieci od 10 lat wzwyż. Zapraszamy zatem dzieci już w najbliższy wtorek na g. 16.oo w Sali w wieży kościoła. Na początek Film: „Mały Książe”
 8. Chcemy też zaproponować dla dorosłych i starszych – Letnie Kino Familijne – w poniedziałki o g. 16.oo. Będzie podobnie jak w kinie – na dużym ekranie – tylko że wyłącznie wartościowe filmy: religijne, familijne, obyczajowe, historyczne. I z taką też różnicą że bez biletów wstępu – projekcje darmowe. Zapraszamy zatem – już jutro w poniedziałek na g. 16.oo – sala w wieży. Jako ze trwa Rok św Jana Pawła Ii – dlatego rozpoczniemy filmem pt „Tajemnica tajemnic – prawdziwa historia ocalenia Polski i świata”
 9. Odnośnie terminów Pierwszej Komunii św: najpierw jeszcze tegoroczne Komunie – są dwa razy: 30 sierpnia g. 12.oo i 20 września g. 10.3o i 12.oo. A w przyszłym roku – niedzielę 30 maja 2021.
 10. Prosimy o modlitwę o dobre urodzaje i bezpieczną pogodę dla pracujących na roli, szczególnie o łaskę deszczu.
  Tygodnik „Gość niedzielny”
 11. Pozdrowienie dla Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.