OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 21.06.2020r.

 1. 1.Przełożeni w Poznaniu zadecydowali o pewnych zmianach personalnych w naszej pyrzyckiej Parafii. I tak:
  • ks Damian zostaje wysłany do posługi w polonijnej parafii w Londynie
  • ks Przemek przechodzi do Stargardu Szczecińskiego,
  • ks Eugeniusz na zasłużony odpoczynek w Domu Emeryta w Puszczykowie pod Poznaniem.
   W miejsce tych kapłanów skierowanych zostało do nas trzech innych księży. Msza sw dziękczynna z pożegnaniem Księży będzie w najbliższą niedzielę 28.06 o g. 13.oo. Zapraszamy.
 2. Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe do Najsw Serca Pana Jezusa – połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia o ustanie pandemii – codziennie o g. 17.3o
 3. W dzisiejszą niedzielę trwa według zarządzenia ks Arcybiskupa akcja Caritasu – lato – jest kwesta na kolonie dla dzieci ale i na dofinasowanie odpoczynku osób starszych i samotnych. Bóg zapłać.
 4. W wielu parafiach w diecezji podjęto taką akcję – „Tymek walczy o ucho”. Tymek urodził się bez ucha i narządu słuchu. Operacja w USA kosztuje kilkaset tys zł. Gdyby ktoś miał dobrą wolę i możliwość przekazania jakiejś kwoty, to przy wyjściach z kościoła leża wyłożone ulotki i przekazy na ten cel – zrzutka na Tymka. Zachęcamy zatem do tego.
 5. Przypominamy zaproszenie do adoracji Pana Jezusa w Najsw. Sakr – w Kaplicy Wieczystej Adoracji – codziennie od g. 9.3o do 17.3o
 6. Mamy w ofercie prasę Katolicka – na ten letni czas:
  • Dzisiejszy tygodnik „Gość Niedzielny”
  • Najnowsze Miłujcie się” a w nim.. –odczytać z reklamy
 7. Zwolniło się 3 czy 4 miejsca na sierpniową wyprawę do Gruzji. Gdyby ktoś był zainteresowany, to informacje w zakrystii.