OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE -14.06.2020

 1. Serdeczne podziękowanie dla wszystkich, którzy tak czynnie włączyli się w organizację procesji Bożego Ciała:
  • Serdeczne podziękowanie dla Policji Pyrzyckiej za zabezpieczanie trasy naszej Procesji
  • podziękowanie za prowadzenie śpiewu podczas procesji – p Tomaszowi organiście
  • podziękowanie za Ołtarze – za ich rozwiezienie – panowie z Rady parafialnej i za ich piękne ustrojenie:
   I Ołtarz – Wspólnoty Odnowa i Przyjaciele Jezusa
   II Ołtarz – Kręgi Domowego Kościoła
   III Ołtarz – Młodzież KSM i Schola
   IV Ołtarz – szafarze Najsw Sakramentu.
   Liturgiczna Służbie Ołtarza – Ministranci i Lektorzy
   Podziękowanie: > pocztom sztandarowym, – wszystkim niosącym chorągwie, feretrony, figurki – tym którzy im towarzyszyli > dzieciom rocznicowym i młodszym za sypanie kwiatów i dzwonki. > podziękowanie za przyniesione kwiaty i płatki kwiatowe > Wszystkim uczestnikom uroczystej Procesji Bożego Ciała – serdeczne podziękowanie !!
 2. Trwa Oktawa Bożego Ciała czyli porządek wieczorny: g. 17.30 Nabożeństwo do NSPJ z Koronką, następnie Msza sw o g. 18.oo i po niej Procesja Eucharystyczna. zapraszamy !!! We czwartek zakończenie Oktawy – poświęceniem kwiatów i wianków kwietnych.
 3. Dzisiaj p Sumie czyli ok 13.oo – w Sali na wieży – spotkanie organizacyjne odnośnie Pielgrzymki na Święty Krzyż , do Kodnia i innych Sanktuariów na kresach.
 4. W tym tygodniu w piątek wypada Uroczystość Najsw Serca Pana Jezusa. Msze sw 6.3o; 9.oo i 18.oo. Msza sw na 18.oo – rozpocznie WIECZÓR CHWAŁY. Po Mszy sw Nabożeństwo uwielbienia animowane przez Odnowę w Duchu Świętym.
  W ten dzień jest dana dyspensa od pokarmów mięsnych.
 5. Za dwa tygodnie 1 lipca we środę – Odpust Parafialny św. Ottona. Szczegóły podamy bliżej tego terminu
 6. Zachęcamy, aby sięgać po prasę katolicką. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego ciekawe artykuły
 7. Solenizantom tygodnia i jubilatom serdeczne pozdrowienie.