OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 24 MAJA 2020

 1. Msze św w tym porządku: 6.oo, 7.oo, 9.oo, 10.oo 11.oo, 12.oo, 13.oo 15.oo, 16.oo, 18.oo i 19.oo będą jeszcze w następną niedzielę. Potem przez czerwiec przewidujemy pewne zmiany o których szczegółowo podamy w niedz za tydzień.
 2. Kończy sie miesiąc maj – ostatnie przez najbliższy tydzień Nabożeństwa Majowe codziennie o g. 17.3o. Apele Jasnogórskie jeszcze dwa razy – we środę i sobotę o g. 21.oo
 3. We wtorek 26 maja przypada Dzień Matki. Do wdzięcznej modlitwy za nasze Matki bardzo zapraszamy na Mszy św o g. 18.oo. Wszystkie Panie którym Pan Bóg dał laskę macierzyństwa – zapraszamy tym serdeczniej. Po Mszy św akademia dla wszystkich Matek przygotowana przez dzieci i młodzież.
 4. Wtorek to także dzień Imienin s Eweliny – polecamy jej Osobę i posługę modlitwie dzieci i Parafian – na Mszy sw o g. 18.oo. Zapraszamy.
 5. Spotkania grup w tym tygodniu:
   Dzisiaj na Mszy sw o g. 19.oo – wszystkie informacje o przebiegu Bierzmowania w Parafii – prosimy o obecność kandydatów i ich Rodziców.
   Chórek dzieci Ottonutki – we czwartek g. 18.45 w kościele
   Oaza dzieci i Bożych – sobota g. 10.oo
   Zbiórka Ministrantów i kandydatów – sobota g. 11.oo
   01 czerwca Dzień Dziecka – następny poniedz. – przygotowujemy dla dzieci jakąś niespodziankę.
 6. Czuwanie modlitewne przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego – czyli Wigilia Zesłania – rozpoczniemy w sobotę na Mszy św o g. 18.oo Po Mszy sw będzie to czuwanie prowadzone przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym,
 7. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii będzie za tydzień 31 maja na Mszach sw o g. 10.oo i o 11.oo Spowiedź dla dzieci przed Rocznicą 30 maja tj sobota o g. 17:00.
 8. Najbliższe kursy przed zawarciem Sakramentu Małżeństwa prowadzone przez Poradnię „Donum Vitae” odbędą się jeszcze w maju i czerwcu – szczegóły dla zainteresowanych na tablicach ogłoszeń.
 9. Nowo wyświeceni kapłani w Towarzystwie Chrystusowym odprawiają Msze sw prymicyjne w intencji dobrodziejów i ofiarodawców. Formularze do wpisania tych intencji są wyłożone przy wyjściach ze świątyni.
 10. Dzisiaj tygodnik „Gość Niedzielny” z bardzo ciekawym dodatkiem o Polakach ratujących Żydów w czasie II wojny światowej
 11. Sklep odzieżowy „Pod pompą” k Rynku zaprasza na dużą ofertę i promocje odzieży wiosenno – letniej.
 12. Wszystkim Solenizantom tygodnia – Jubilatom życiowym i – serdeczne pozdrowienie i błogosławieństwo