OGŁOSZENIA Poniedziałek Wielkanocny 13.04.2020

  1. Serdeczne wielkanocne pozdrowienie kierujemy ku wszystkim Parafianom, którzy przez internetowe łącza ze świątyni parafialnej – włączają się w naszą wspólnotę modlitwy i Eucharystii. Zachęcamy aby na koniec wzbudzić w sobie akty wiary i miłości i przyjąć Komunie św duchową. A każdy kto jest w stanie łaski uświęcającej i pragnie przyjąć Świętą Eucharystię – jest taka możliwość – podobnie jak w Niedzielę Zmartwychwstania – trzy razy dzisiaj:
    Ok 13.oo, następnie ok 16.oo i ok 19.oo. Prosimy aby podobnie jak wczoraj podchodzić w szeregu, w rozproszeniu i by nie skupiać się grupy bo to jest łamanie przepisów epidemicznych.
  2. Wieczorna transmisja z kaplicy domowej – Koronki do Bożego Miłosierdzia i Nowenny o g. 20.oo. Zapraszamy na nasze strony parafialne.
  3. Kaplica Adoracyjna czynna codziennie od g. 9.3o do g. 18.oo. Zachęcamy aby zachodzić do niej w ten czas Oktawy Wielkanocnej by serdecznie modlić się o ustanie pandemii.
  4. W dniu jutrzejszym Święto Chrztu Pańskiego – wspominamy Wielką Sobotę 14 kwietnia 966 r – kiedy to książę Polan władca Mieszko I, wraz z całym dworem przyjął Chrzest Święty, i staliśmy się Polską – Narodem i Państwem – bo takie były skutki tego Chrztu. Niech zatem w dniu jutrzejszym nie zabraknie modlitwy za Ojczyznę
  5. Świąteczne wydanie Gościa Niedzielnego – zachęcamy