OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 5 Niedziela Wielkiego Postu – 29.03.2020

 1. Ponawiamy zachętę do wysłuchania Rekolekcji wielkopostnych:
  > Rekolekcje na progu Paschy rozpoczynają się w Katedrze szczecińskiej od Niedzieli Palmowej będą transmitowane na stronie internetowej Bazyliki Archikatedralnej.
  > Rekolekcje z Radiem Szczecin z Sanktuarium Najsw Serca Pana Jezusa 30. 03 0 01. 04 godz 18.oo na fali Radio Szczecin w Pyrzycach 92 FM
 2. Spowiedź przed Świętami Wielkanocnymi – proponujemy Sakrament Pokuty i Pojednania codziennie w następujących godzinach: 10.oo – 11.oo i potem od 16.oo – 18.oo. Prosimy aby zwrócić uwagę na ilość osób oczekujących i te osoby które przekraczają dopuszczalną liczbę 5 aby oczekiwały przed kościołem.
  Spowiedź na Filiach: Okunica – czwartek g. 17.oo,
  Stróżewo – czwartek g. 18.oo, Rzepnowo – piątek g. 17.oo
 3. Nasze wspólne chwile modlitwy w Parafii > Msze sw w tygodniu: 6.3o, 9.oo i 18.oo . Na Msze sw może przychodzić zaledwie 5 osób i dlatego pozwólmy tym co zamawiali intencje mszalne i tylko oni niechby byli uczestnikami Mszy św
  >Kaplica Najświętszego Sakramentu: od g. 9.3o do 18.oo
  > codzienna transmisja internetowa Koronki do Bożego Miłosierdzia z kaplicy domowej na plebanii – godz. 20.oo. Zachęcamy aby zgłaszać drogą internetową intencje na Koronkę i będziemy je odczytywali.
 4. W tym tygodniu Pierwszy Piątek – odwiedziny u Chorych z posługą sakramentalną. Zrozumiały jest lęk o starszych i chorych ze strony ich najbliższych– dlatego ci którzy żywią taką obawę – prosimy o informacje i wówczas odłożymy na Pierwszy piątek maja lub czerwca
 5. Pierwsza Sobota – nie ma oczywiście wspólnego Nabożeństwa wieczornego – dlatego apel do Kół Różańcowych o Modlitwę Różańcowa – indywidualnie w domu
 6. Pielgrzymka do sanktuariów Czech, Węgier i Rumunii z czerwca br – odłożona na razie na drugą połowę września 2020 r.
 7. Odnośnie Pierwszej Komunii św – decyzję ogłosimy po Świętach pod koniec kwietnia.
 8. Sprzedaż świec i baranków wielkanocnych – będzie prowadzona przez Parafialny Zespół Caritas w najbliższą sobotę – na placu kościelnym przed salką parafialną.