OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 23. 02. 2020 – 7 niedz

 1. Ważne ogłoszenie – odnośnie zapowiedzianej 24-godzinnej Adoracji na dziś i jutro w intencji powołań – adoracja ta została przeniesiona na 08-09 września. Zachowujemy ten ustalony przebieg adoracji ale przekładamy ją na wrzesień i przepraszamy za pewne nieporozumienie.
 2. W dniu Imienin ks Damiana – kierujemy do niego serdeczne życzenia i modlitwę. Zapraszamy na Mszę sw imieninową dziś – na g. 18.oo.
 3. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią przed Wielkim Postem. Zachęcamy do podjęcia postanowień na błogosławiony czas Wielkiego Postu. Nie straćmy tych niedziel wielkopostnych, Dróg Krzyżowych, Gorzkich Żali, czasu rekolekcji i innych okazji do odnowienia duchowego, do pojednania z Panem Bogiem i z bliźnimi. Rekolekcje będą od 22 marca.
 4. Najbliższa środa 26 lutego to już Środa Popielcowa, która otwiera święty czas Wielkiego Postu – czasu pokuty, modlitwy i umartwienia przygotowującego do Świąt Wielkanocy. W tym dniu obowiązuje post ścisły.
  > Porządek Mszy Świętych we Środę Popielcową z obrzędem posypania głów popiołem
  6.30; 9.00; 12.00; 17.00; i 18.00;
  Na Filiach: Okunica – 10.oo, Rzepnowo 17.oo i Stróżewo – 18.oo
 5. W piątki Wielkiego Postu – Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: > 9.30 – dla Starszych > 16.45 dla dzieci > 17.30 Parafialna – ogólna > 18. 30 dla młodzieży, dla kandydatów do Bierzmowania ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA TE NABOZENSTWA !!!
  Prowadzenie Nabożeństwa Parafialnej Drogi Krzyżowej o g. 17.3o – jest wywieszone na tablicach ogłoszeń. W najbliższy piątek prowadzi Straż Honorowa NSPJ.
 6. W dniu 1 marca br. obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, mający na celu upamiętnienie bohaterów podziemia niepodległościowego, którzy ucierpieli w walce o suwerenność Ojczyzny, głównie w latach 1944 – 1963.
  W tym dniu w intencji Żołnierzy Wyklętych – uroczysty Apel przy Pomniku Katyńskim o g. 17.45, następnie zostanie odprawiona Msza Święta o godz 18.oo i po niej ok 19.tej akademia o Żołnierzach Wyklętych przygotowana przez najmłodszych Parafian.
 7. Kurs przygotowujący do Sakramentu Małżeństwa zostanie przeprowadzony od 15 marca tj niedz – na Mszy sw o g. 18.oo.
 8. Informujemy, że 28 lutego wejdzie na ekrany ponad 100 kin w Polsce film „Najświętsze Serce”. To pierwszy w historii kina film o Najświętszym Sercu Jezusowym.
  W tym roku przypada 100. rocznica kanonizacji św. Małgorzaty Marii Alacoque oraz 100. rocznica zawierzenia losów naszej ojczyzny Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
 9. Zapraszamy do udziału w rekolekcjach pt. „Apokalipsa, Pan nas nawiedzi” prowadzonych przez O. Jose Antonio Maniparambil w dniach 14-16 marca br. w godz. od 18.00 do 21.30, w Kościele pw. św. Andrzeja Boboli przy ul. Pocztowej 22 w Szczecinie.
 10. Gość niedzielny – z bardzo atrakcyjną zawartością – polecamy.
 11. Solenizantom i Jubilatom tygodnie – serdeczne pozdrowienie !