OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 9.02.2020

  1. We Wtorek 11 lutego wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Msza święta dla chorych z Sakramentem Namaszczeniem o godzinie 9.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich chorych i bardzo prosimy ich krewnych, aby dopomogli im w uczestnictwie tego dnia w Eucharystii.
  2. We środę parafialna Rodzina Radia Maryja zaprasza wszystkich członków na godzinę 9.00 na Mszę świętą, po Mszy adoracja i spotkanie członków i sympatyków wspólnoty.
  3. W najbliższy piątek 14 lutego o godz. 19.oo spotkanie Rady Parafialnej na Plebanii.
  4. W przyszłą Niedzielę wyjazd dzieci na zimowisko do Majerczykówki. Zbiórka o godzinie 7.20 na parkingu między Gminą a Kościołem. Bardzo prosimy o punktualność.
  5. Dzisiaj duża grupa młodzieży wraz z ks Damianem wyrusza na ferie zimowe do Szklarskiej Poręby. Prosimy o modlitwę za nich – aby ten czas był dla młodzieży bezpieczny i błogosławiony.
  6. Z żalem informujemy, że zmarł Aleksander Michalski, ojciec ks. Jana Michalskiego. Pogrzeb śp. Aleksandra we środę 12 lutego o godzinie 12.00 w Ryszewku.
  7. Kilka osób nie wpłaciło zaliczek na czerwcową wyprawę po Sanktuariach i zamkach Czech, Węgier i Rumunii. Są zatem wolne miejsca. Zachęcamy. Szczegóły w tablicach ogłoszeń.
  8. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego bardzo ciekawy i pouczający artykuł o znaczeniu i sensie Mszy świętych Gregoriańskich, które odprawia się za dusze zmarłych.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki NMP.