OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 3 niedziela 26.01.2020

 1. Dzisiaj spotkanie organizacyjne przed Pielgrzymką do na Święty Krzyż, do Kodnia i wielu innych sanktuariów na ścianie wschodniej naszej Ojczyzny. Pielgrzymka w sierpniu br. Wszystkie szczegóły na spotkaniu o g. 13.oo Zainteresowanych zapraszam
 2. Dziś spotkanie dla wyjeżdżających na zimowisko dla młodzieży w Szklarskiej Porębie – o g.13.00 na plebanii
 3. Spełniając prośbę Pana Starosty Pyrzyckiego podajemy Komunikat o wizycie w Pyrzycach Pana Prezydenta Rzeczpospolitej Andrzeja Dudy.:
  Szanowni Mieszkańcy
  30 stycznia 2020 roku; będziemy mieli zaszczyt gościć w naszym Powiecie Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudę. W związku z tym wydarzeniem pragnę zaprosić Państwa do udziału w spotkaniu z Panem Prezydentem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.15, sala OSiR Pyrzyce, ul. Rolna. Ze względów bezpieczeństwa uprasza się o przybycie z godzinnym wyprzedzeniem. Prosimy ograniczyć dojazd samochodami do miejsca spotkania. Mieszkańców Pyrzyc prosimy o dotarcie pieszo. Prosimy o ograniczenie zawartości posiadanych rzeczy (szczególnie torebki), jeżeli jest to możliwe pozostawienie ich w domu.
  Starosta Stanisław Stępień
  Dotychczas żaden z Prezydentów Polski nie odwiedził naszego Miasta i Powiatu. Tym bardziej zachęcamy do przybycia na to spotkanie – czwartek g 17-ta Ośrodek Sportowy przy ul. Poznańskiej
 4. Za tydzień w sobotę 1 lutego ks. Damian wraz z Domowym Kościołem zaprasza na godzinę 15.00 do salki przy kościele na katechezę małżonków, którzy mogliby stworzyć nowy krąg Domowego Kościoła.
 5. Również za tydzień w sobotę 1 lutego o godzinie 10.00 w salce przy kościele spotkanie dla kandydatów na ministrantów, serdecznie zapraszamy wszystkich chłopców deklarujących podczas wizyty kolędowej chęć wstąpienia w szeregi służby liturgicznej.
 6. Spotkanie ,,przy pizzy” dla klas 7 i 8 – kandydatów do Bierzmowania odbędzie się w sobotę 8 lutego w salce przy kościele. Klasy 7 godzina 11.00 , klasy 8 godzina 12.00. Szczegóły u ks. Damiana
 7. W tym tygodniu 01. 02 – Pierwsza Sobota – nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP – rozpocznie się o g. 17.oo.
 8. Wizyta Kolędowa w tym tygodniu….
 9. Kurs przygotowujący narzeczonych do Sakr Małżeństwa. Przeprowadzony będzie w drugiej połowie marca. zapraszamy.
 10. W najbliższą niedzielę 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego. W Polsce kończy się okres śpiewania kolęd i dekorowania świątyń sceną Szopki Betlejemskiej, Jeszcze raz pragniemy najserdeczniej podziękować tym osobom które w tym roku przygotowały taką piękną Świąteczną dekorację – Szopkę, choinki, wystrój świątyni.
  Na Mszy św. wieczornej – szczególna modlitwa za dzieci i młodzież za których Rodzice odmawiają nieustający Różaniec.
 11. W najbliższą niedzielę – 02 lutego o g. 19.oo – Zespół Wokalny Cantus Delitium pod dyrygenturą p Tomasza Szutkowskiego wykona Kolęd i Pieśni Bożonarodzeniowych. Bardzo serdecznie na ten koncert zapraszamy !!
 12. Dzisiaj wieczorem o g 19.oo – zapraszamy na Rodzinne Parafialne kolędowanie. W krótkich recitalach kolędowych wystąpią parafialne zespoły i chóry, także indywidualni wokaliści. Usłyszymy piękną poezję Bożonarodzeniową. Dzisiaj o g. 19.oo ZAPRASZAMY !!!