OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – Niedziela 13.01.2020

  1. W najbliższą niedzielę 19 stycznia o g. 17.oo – odwiedzą na z Jasełkami uczniowie Szkoły Podstawowej im Leonida Teligi. Koniecznie zechciejmy przyjść na to przedstawienie aby docenić trud uczniów i wysiłek nauczycieli i katechetów. Przedłużamy przez to piękny Czas Bożonarodzeniowy – 19. Stycznia Niedziela g. 17.oo
  2. Mamy ofertę dla uczniów klas VIII, i młodzieży ze szkół ponadpodstawowych – darmowy trzydniowy weekend rekolekcyjny w czasie ferii zimowych w Ośrodkach nad morzem lub w Miśliborzu. Zachęcamy i prosimy o zgłoszenia chętnych.
  3. Doroczna pielgrzymka po Sanktuariach polskich tym razem w sierpniu 07 – 13 sierpnia 2020: Góry Świętokrzyskie – Święty Krzyż – Kielce – Sandomierz – Kazimierz Dolny – Lublin – Włodawa – Kodeń – Podlasie – Pratulin – Warszawa – Toruń – Skrzatusz. 7 dni – szczegóły dla zainteresowanych – na ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła a także w tablicach ogłoszeń i stronach internetowych.
  4. Trwa wizyta kolędowa w naszej Parafii. Plan na najbliższe dni:
    Rodziny które nie mogą w wyznaczonym czasie przyjąć kolędy, prosimy o zgłoszenie i odprawimy kolędę w dodatkowym terminie- w dniu 30 stycznia 2020r.
  5. Tygodnik Gość Niedzielny – warto !
  6. Pozdrowienie dla solenizantów i Jubilatów najbliższego tygodnia.