OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III niedziela ADWENTU – 15.12.2019

 1. Parafialny Zespół Caritas prowadzi akcję –„Wigilijne Dzieło Świątecznej Pomocy Dzieciom” – świece wigilijne, ozdoby, Opłatki na wigilijny stół.
  Kiermasz pysznych pierniczków świątecznych – za tydzień – będzie oferta dzieci i Rodziców.
 2. Wciąż serdeczne zaproszenie na Roraty:
  • Parafialne – codziennie rano o godz. 6.00,
  • Roraty dla dzieci – wtorek i czwartek o g. 18.oo
  • Roraty dla młodzieży i kandydatów do Bierzmowania – piątek g. 6.oo
 3. Spowiedź przedświąteczna – Posługa w tygodniu w następującym porządku:
  • poniedziałek – do czwartek: 6.oo, 9.oo i 17.45
  • piątek i sobota: 6.oo, 9.oo i od g. 17.oo – 18.30
  • niedziela 23. 12 – na każdej Mszy św
  • Spowiedź przedświąteczna – z posługa kilku księży z sąsiedztwa – poniedziałek 23. 12 od g. 16.oo
 4. Wciąż można jeszcze dołączyć swoich bliskich zmarłych do tej nieustannej modlitwy – w formie całorocznych Wypominków, na które składa się modlitwa w każdy poniedz w formie nabożeństwa za Zmarłych o g. 17.45 i Mszy św za nich o g. 18.oo – jest to ponad 50 Mszy św w ciągu całego roku. Formularze do wypełnienia są wyłożone przy wyjściach z kościoła.
 5. Zapraszamy wszystkich wiernych do udziału w wyjątkowym, charytatywnym koncercie kolęd z różnych stron świata, który odbędzie się w niedzielę, 6 stycznia 2019 r., o godz. 18.00 w hali widowiskowo-sportowej Netto Arena w Szczecinie. Wystąpią wyjątkowi wokaliści i instrumentaliści z Polski oraz ze świata. Bilety w różnych strefach, dostępne w cenie 50, 60 Wszystkie szczegóły na tablicach ogłoszeń
 6. Dzisiaj mamy w ofercie najnowsze „Miłujcie się” – wydanie świąteczne, a także jak co tydzień Gość Niedzielny.
 7. Solenizantom i Jubilatom tygodnia – serdeczne pozdrowienia i życzenia.