OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I NIEDZIELA ADWENTU – 01.12.2019

 1. 1. ADWENT. Zapraszamy do uczestnictwa w Roratach:
  • Parafialne – codziennie rano o godz. 6.00,
  • Śpiew Godzinek ku czci matki Bożej od g. 5.40
  • Roraty dla dzieci – wtorki i czwartki – 18.oo !
  • dla kandydatów do Bierzmowania – piątki – g. 6.00 !
  • dla młodzieży – soboty g. 6.oo
  • w adwentowe niedziele – Nieszpory o g. 17.3o. Także dziś.
 2. Udział w co najmniej 4 Roratach zastąpi rekolekcje adwentowe.
 3. W tym tygodniu Pierwszy Czwartek Miesiąca – Adoracja dla Arcybractwa Straży Honorowej w Kaplicy o g. 17.oo
 4. Następnie Pierwszy Piątek miesiąca – będziemy u Chorych z posługą sakramentalną. Po południu od g. 16.3o – okazja do spowiedzi i modlitwy.
 5. W piątek wieczorem o g. 19.oo – Spotkanie Rady Parafialnej.
 6. W sobotę 06 grudnia – pierwsza sobota miesiąca – zapraszamy na Nabożeństwo przy Niepokalanym sercu NM Panny na g. 17.oo
 7. Od dzisiejszej 1 niedzieli Adwentu rusza akcja Parafialnego Zespołu „Caritas” i Młodzieżowego Woluntariatu – „Wigilijne Dzieło Świątecznej Pomocy Dzieciom” – sprzedaż świec, kartek świątecznych. Można zabrać aniołka z imieniem i wiekiem Osoby starszej – aby dla niej przygotować świąteczny upominek. Można też zgłaszać osoby w trudnej sytuacji materialnej, dla której Caritas przygotuję paczkę żywnościową
 8. Opłatki wigilijne – już od dzisiaj można otrzymać w przedsionku kościoła. Wszystkie datki z Opłatka na rozpoczynające się prace przy przebudowie chóru i montażu organów.
 9. Fundacja Małych Stópek organizuje świąteczną akcję „Paczuszka dla maluszka” Zachęcamy do zabrania specjalnej bombki, która wisi na choince – na niej są tez wszystkie informacje – jest to możliwość wsparcia dla matek z dziećmi w trudnych życiowych sytuacjach.
 10. Wciąż jeszcze można zapisać się na czwartkowy seans w Pyrzyckim kinie na film „Nieplanowane” wpłacając 13 zł za bilet – na stoisku caritas. Bardzo zachęcamy. Wszystkich którzy zapisali się na ten film prosimy aby przyszli do kina za 15 min 19-ta. I tam każdy otrzyma bilet.
 11. W Kaplicy Wieczystej Adoracji już uruchomiliśmy ogrzewanie – są zatem doskonałe warunki do modlitwy !!! zapraszamy w ten adwentowy czas – aby korzystać z tej zbawczej dla nas Obecności Chrystusa Pana w Najświętszym Sakramencie !!! Kaplica czynna codziennie od g. 9.30 do 18.oo.
 12. Gość Niedzielny – wiele bardzo ciekawych tekstów. Zachęcam do zakupu
 13. Imieniny, Urodziny, jubileusze.