OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 03. 11. 2019

 1. Serdeczne podziękowanie pragniemy wypowiedzieć jeszcze raz tym wszystkim którzy dopomogli w organizacji i przebiegu uroczystości Wszystkich Świętych na cmentarzu Pyrzyckim, a wiec Zarządowi Pyrzyckiego Przedsiębiorstwa Komunalnego, także panom z Rady paraf. Damian Błażejewski i Tomasz Kowalski, podziękowanie dla s Anny, dla lektorów i ministrantów., podziewanie uczestnikom uroczystości!
 2. Serdeczne podziękowanie kierujemy też do p Prezesa Witolda Osowskiego i jego Firmy Konstalbud za bardzo pilną i ważną naprawę drzwi głównych w naszej świątyni. Serdeczne Bóg zapłać !
 3. Dziś po mszy wieczornej około godziny 19.00 spotkanie dla Chętnych na wyjazd na zimowisko dla młodzieży. Na spotkaniu odbieramy karty uczestnika i dokonujemy wpłaty 100 zł od osoby.
 4. Jutro ( Poniedziałek) spotkania formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania klasy 8 w salce . Grupa 1 godzina 17.00, Grupa 2 godzina 17.45, Grupa 3 Godzina 18.30.
 5. Dzisiaj po południu:
  > na Cmentarzu o g. 15.oo – Modlitwa Różańcowa.
  > w kościele – Nabożeństwo Wypominkowe o g. 17.3o
 6. WYPOMINKI Listopadowe za zmarłych – codziennie o g. 17.30. Bardzo zapraszamy. Do 08 listopada można zyskać dla swoich zmarłych Odpust zupełny przez nawiedzenie cmentarza i Komunię św.w ich intencji przyjętą.
 7. W najbliższą środę tj 07 listopada Msza św. wieczorna o g. 18.oo dla wszystkich Kręgów Domowego Kościoła
 8. W piątek 08. 11 – odwiedziny u Chorych z posługą sakramentalną
 9. Za tydzień w sobotę 9 listopada Wieczór Chwały z namaszczeniem olejami św. Charbela. Zaczynamy mszą świętą o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy.
 10. Obchody 101 Rocznicy Niepodległości:
  > Wieczór z Niepodległą – w przeddzień tj niedziela 10. 11 – w ogrodzie przy plebanii o g 16-tej – czyli rodzinne świętowanie przy ognisku – śpiewanie pieśni, program artystyczny, gorąca herbata, kiełbasa z ogniska. Zapraszamy serdecznie !!
  > 11 Listopada – poniedziałek. : g. 9.oo – uroczysta Msza święta za Ojczyznę. Przygotowanie do Mszy św. w formie krótkiej Akademii rozpocznie się o g. 8.45. Zapraszamy więc aby przyjść trochę wcześniej. Prosimy też o wywieszenie flag narodowych.
 11. Serdeczna prośba do zapisanych na Pielgrzymkę do Gruzji, którzy nie wpłacili jeszcze zaliczki w kwocie 500,- zł, aby to uczynili
 12. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje Imieniny, Urodziny, Rocznice czy inne świąteczne okoliczności przekazujemy serdeczne pozdrowienia i życzenia.