Intencje Mszy Św. 29.09.-06.10.2019

NIEDZIELA – 29. 09.  2019  26 niedziela zw.

   7.oo Greg 20:  + Krystyna Matuszewska
  7.oo + Norbert – syn, + Stanisława – matka, + Katarzyna
  9:00 + Katarzyna, + Michał, + Katarzyna
10.3o ZJAZD  PODWÓRKOWYCH  KÓŁEK RÓŻAŃCOWYCH
10.3O ++ Józef, Stefania, Mirosław, Piotr, Bogusława Wawrzyk
12.oo   ZA  PARAFIAN
13.15 Greg 29: + Józef Dziekan
13.15 + Józef i zmarli z rodziny
15.oo  Msza sw  w Szpitalu 
17.45 Nabożeństwo do św Ottona
18.oo + Michał

 PONIEDZIAŁEK – 30. 09. św Hieronima

  6.3o Greg 21:  + Krystyna Matuszewska
  6.3o O łaskę zdrowia i Boże błogosław dla p Czesława Adacha
  9.oo Greg 30:  + Józef Dziekan
17.45 Nabożeństwo za zmarłych
18.oo Za zmarłych z ostatnich tygodni  
18.oo z Wypominek Rocznych

WTOREK – 01. 10.  Św. Teresy od Dzieciątka Jezus

  6.3o + Zdzisław Serwon
 6.3o O Boże błogosław dla Zuzi i jej Rodziców – int od Prababci
  9.oo Greg 22:  + Krystyna Matuszewska
17.45 Nabożeństwo do św Józefa
18.oo W int Agnieszki – o łaskę zdrowia i opiekę św Charbela
18.oo Dziękczynno – błagalna – w int Pan z Ośrodka w Nowielinie, które wspomagały rozwój Mateuszka – o Bożą pomoc w wykonywanej pracy

ŚRODA –   02.10. Św. Aniołów Stróżów

 6.3o Greg 23:  + Krystyna Matuszewska
6.3o + Teofil – z ok imienin
6.3o W intencji Próśb i Podziękowań
 8.45 Nowenna za Emigrację
 9.oo + Janina Czajkowska – int od  sąsiadów
16.45 Różaniec dla dzieci
17.30 Nabożeństwo  Różańcowe
18.oo W int Domowego Kościoła
18.oo ++ Krystyna i Stanisław Wartalscy

CZWARTEK –  03. 10.

6.3o + Teodozja Mrula – 2 rocz sm Ryszard Mrula – 37 rocz, Seweryn Senderek – 9 rocz
 6.3o + Władysław – o życie wieczne i spokój duszy
  9.oo ++ Regina i Eugeniusz Piotrowscy, +Rodzice z obu stron oraz +Rodzice ks Michała
17.oo Godzina  Święta
17.30 Nabożeństwo  Różańcowe
18.oo Greg 24:  + Krystyna Matuszewska
18.oo O powołania do TChr

PIĄTEK  –  04. 10.   św. Franciszka z Asyżu

Pierwszy Piątek

  6.3o W int  Męskiej Róży Różańcowej
  6.3o + Stanisława Szmendziuk – 4 rocz
  9.oo Greg 25:  + Krystyna Matuszewska
17.30 Nabożeństwo Różańcowe
18.oo Wynagradzająca NSPJ – int od Straży Honorowej
18.oo Dziękczynna 50 Lecie Małżeństwa Elżbieta i Janusz  Żart prośba o Boże błogosław dla dzieci i wnuków

 SOBOTA  – 05. 10.  św. Faustyny Kowalskiej

Pierwsza Sobota

  6:30 Greg 26:  + Krystyna Matuszewska
 9.oo  + Eugenia Burak
16.3o Ślub: Saara Kowalska Marijus Otten
17.30 Nabożeństwo Różańcowe – Pierwsza Sobota
18.oo Za czcicieli Matki Bożej
18.oo W int Odnowy w Duchu Świętym

Konferencja przed Chrztem   18.45

NIEDZIELA – 06. 10. 2019  27 niedziela zw.

   7.oo Greg 27: +Krystyna Matuszewska
  7.oo  W int  Albin Pielak, Dariusz Pielak, Danuta Pakuła
  9:00 + Izydor – 3 rocz, +Rodzice z obu stron
10.3o + Jadwiga Tokarzewska – 3 rocz
12.oo   ZA  PARAFIAN
12,oo Krąg Domowego Kościoła św Faustyny
13.15 ++ Bolesław Halina Puszkiewicz, Irena Tadeusz, Jerzy Szajewscy
13.15 Chrzty:  Michał Szewczyk,   Hanna Czekaj
15.oo  Msza sw  w Szpitalu 
17.3o Nabożeństwo Różańcowe
18.oo ++ Teresa, Jerzy, Eugeniusz Rozmus, Urszula Jakubowska

Zauważone pomyłki prosimy zgłaszać w zakrystii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *