OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25 NIEDZIELA ZW. – 22.09.2019

1. Dziś o godzinie 13.00 w salce przy kościele spotkanie dla chętnych na pielgrzymkę do Grecji na przełomie kwietnia i maja przyszłego roku. Serdecznie zapraszamy.
  2. Dziś o godzinie 19.00 w naszym kościele katecheza kerygmatyczna ,,Boża miłość” serdecznie zapraszamy.
  3. Zwołujemy Chór parafialny. Pierwsze spotkanie 25 września tj najbliższa środa o g. 18.3o. Najserdeczniej zapraszamy do śpiewu w chórze.
  4. W związku z dużym zainteresowaniem wyjazdem na czuwanie do Częstochowy informujemy, że otwarta jest lista na drugi autobus na samą noc czuwania. Osoby zapisane prosimy o potwierdzenie przez dokonanie wpłaty do końca września.
  5. Są wolne miejsca na organizowaną przez Koło Radia Maryja pielgrzymkę do Sanktuarium Nadodrzańskiej Królowej Pokoju w Siekierkach. Będzie to 06 październik w niedz, wyjazd o g. 10.oo, powrót ok 20.oo. Zgłoszenia do p Kazimierza Dobrowolskiego, albo w zakrystii.
  6.  Za tydzień – tj 29 września w niedzielę – będziemy gościć Podwórkowe Kółka Różańcowe – na Mszy św o g. 10.3o. Najserdeczniej wszystkich zapraszamy !!!
  7. Organizujemy zimowisko dla młodzieży w Szklarskiej Porębie i Czechach w dniach od 9 do 15 lutego. Są dwa programy dla jeżdżących i niejeżdżących na nartach. Zapisy i szczegółowe informacje u księdza Damiana.
  8. Za  tydzień uroczystość Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Jest to tez dzień Imienin ks Michała Bargieła.  Msza sw Imieninowa będzie w sobotę na g. 18.oo – najserdeczniej
  9. Ponawiamy zaproszenie do włączenia do grup i ruchów duszpasterskich.
    • Wspólnota Przyjaciół Jezusa Miłosiernego – pon.g. 18.3o
    • Odnowa w Duchu Świętym – wtorek g. 18.oo
    • kandydaci na ministrantów – sobota g. 11.oo
    • Woluntariat Młodzieżowy –  środa g. 17.oo
  10. Wszystkim solenizantom i obchodzącym swoje Rocznice  z całego tygodnia – przesyłamy serdeczne pozdrowienie i życzenia Bożych łask.