OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 08. 09. 2019

 1. Dzisiaj o g. 13.oo – spotkanie organizacyjne odnośnie Pielgrzymka do Częstochowy, Niepokalanowa i Warszawy – na doroczne czuwanie za Polonie świata w dniach 18-20 paźdz.
 2. W dniu jutrzejszym na wieczornej Mszy św o g. 18.oo rozpoczynamy nasze Parafialne Czuwanie Modlitewne o dar powołań. Najserdeczniej apelujemy o podjęcie dyżurów na modlitwie według wyznaczonego grafiku. A Parafian nie przypisanych do żadnej z grup, prosimy o wybór dowolnej godziny – odpowiedniej dla siebie i przez to złożenie tego daru modlitwy. Ulotki z rozpiską dyżurów są przy drzwiach wyjściowych.
 3. We wtorek pierwsze w tym roku spotkanie dla Grupy młodzieżowego Woluntariatu o g. 18.3o. Najserdeczniej zachęcamy chłopców i dziewczęta.
 4. We środę zwołanie dla Parafialnego Zespołu Caritas – godz. 18.oo, po Mszy św Narada Zespołu
 5. Parafialna Rodzina Radia Maryja zaprasza we środę na Mszę św na g. 9.oo, po niej na adorację Najśw Sakr i modlitwę różańcową i na spotkanie wspólnoty i sympatyków.
 6. Medytacja Słowa Bożego tzw. Lectio Divina –Spotkanie już w najbliższy czwartek o godzinie 19.00 w salce przy kościele.
 7. W piątek 13ty dzień miesiąca – Nabożeństwo fatimskie: g. 19.3o – Różaniec, o g. 20.oo – Msza św , o g. 21. Procesja Fatimska. zapraszamy
 8. W sobotę 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – zapraszamy aby tutaj uczcić święty Znak Zbawienia:
  > Koronka do Bożego Miłosierdzia o g. 15.oo
  > Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o g. 17.3o
  > Adoracja Krzyża po Mszy św wieczornej na g. 18.oo
 9. W najbliższą sobotę – 14. 09 – także Dzień Odpustu w sąsiednie Pyrzyckiej Parafii. Uroczysta Suma odpustowa o g. 15.oo – najserdeczniej zachęcamy aby skorzystać z laski Odpustu we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. Po Mszy św Festyn Rodzinny.
 10. Zbliża się Rocznica odprawienia pierwszej po wojnie Mszy Świętej w Pyrzycach. Z tej okazji w niedzielę, 15 września – będziemy obchodzić – Dzień Osadnika. Razem podziękujemy i pomodlimy się w intencji tych, którzy po wojnie przybyli na te ziemie i budowali na nich Polskę i Kościół. Zapraszamy na Mszę św o g. 12.oo.
 11. Za tydzień spotkanie organizacyjne przed planowana Pielgrzymką do sanktuariów zamków i inn w Czechach, Słowacji, na Węgrzech i w Rumunii – to spotkanie o g. 13.oo
 12. Pierwsze spotkanie formacyjne dla Rodziców i dzieci w ramach przygotowań do Pierwszej Komunii św. – za tydzień 16 września o g. 18.3o
 13. Zapraszamy wszystkie dzieci z klas III do VI Szkoły Podstawowej do wspólnoty Oazy Dzieci Bożych – w soboty o g. 10.oo
  Zapraszamy chłopców z klas III-V do grupy ministrantów. Spotkanie sobota g. 11.oo
 14. Solenizantom i Jubilatom tygodnia – serdeczne pozdrowienie.
 15. Oferta prasy katolickiej..
 16. Jest najnowszy Biuletyn Parafialny z dokładną rozpiską spotkań, dat, godzin i inn. Prosimy o zabranie ze sobą