OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 16 niedz. – 21.07.2019

 1. Po Mszy św dzisiaj poświęcenie samochodów – w tym porządku jak zawsze – prosimy aby kolumna samochodów przejeżdżała za kościołem ul Kilińskiego. Dziękujemy też za wsparcie przeznaczone na zakup samochodów dla misjonarzy.
  Jeśli ktoś nie zabrał dzisiaj samochodu a pragnie aby został poświęcony, to prosimy przyjechać w sam dzień sw. Krzysztofa tj 25 lipca we czwartek na Mszę św. o 18.oo i po niej będzie też możliwość poświecenia samochodów.
 2. W tym tygodniu:
  > w poniedziałek – św Marii Magdaleny
  > we wtorek – św Brygidy Patronki Europy
  > we środę – św Kingi
  > we czwartek św Jakuba Apostoła i sw Krzysztofa – Patrona Kierowców i podróżujących.
  > w piątek św Joachima i Anny – Rodziców NMP
  Jest to dzień imienin s Anny Błaszak – została mianowana Przełożoną klasztorku Sióstr ( w miejsce s Moniki). Imieninowa Msza sw dla Siostry w poniedz 22 lipca o g. 18.oo
 3.  Z różnych zakątków naszej Ojczyzny wyruszają pielgrzymki na Jasną Górę. Wciąż zachęcamy do zgłoszenia się na Pieszą Pielgrzymkę ze Szczecina na Jasną Górę. Pielgrzymka wyrusza 29 lipca o g 7.oo z Sanktuarium Fatimskiego na Słonecznym
 4. Pielgrzymka w intencji o trzeźwość i zdrowy rozsądek – piesza do Sanktuarium MB w Brzesku – 03 sierpnia tj sobota. Wymarsz spod kościoła o g. 13.3o. Natomiast już w Brzesku – Droga Krzyżowa i Msza św. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Bardzo zachęcamy do udziału
 5. W październiku 18-19ty będzie też pielgrzymka do Częstochowy na czuwanie za Polonię świata. Szczegóły podamy niebawem
 6. Podziękowania – zbiórka na Kolonie które organizuje Caritas – 1200,- zł Bardzo dziękujemy
 7. Biuro Parafialne do końca sierpnia czynne
  – 16.oo – 17.oo : poniedz i środy
  – 9.00 – 10.00: wtorki i czwartki
 8. Ponawiamy prośbę o pomoc przy sprzątaniu naszej świątyni – sobota rano g. 7.oo
 9. Serdeczne zaproszenie do Kaplicy Adoracyjnej – czynna codziennie od g. 7.oo do 18, w niedz od 10.oo do 18.oo
 10. Polecamy aktualny tygodnik „Gość niedzielny”
 11. Pozdrowienie dla Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia