OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XV NIEDZIELA – 14.07.2019

Komunikaty Kurii metropolitalnej..

  1. Podczas trwającej w Poznaniu Kapituły Generalnej Towarzystwa Chrystusowego – zostały wybrane nowe władze naszego Zgromadzenia. Przełożonym Generalnym został wybrany ks Krzysztof Olejnik, Wikariuszem Generalnym pozostał ks Bogusław Burgat. Polecamy tych przełożonych i obrady Kapituły modlitwie Parafian.
  2. W dniu jutrzejszym – wcześnie rano wyrusza duża grupa dzieci pod opieką ks Przemka i rodziców dzieci – na wakacyjną wędrówkę po zabytkach Dolnego Śląska i Republiki Czeskiej, Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i młodzieży – o przeżywanie przez nich czasu wakacji – po chrześcijańsku i po Bożemu – poprzez udział w niedz Mszy św.
  3. Prosimy też o modlitwę o dobre urodzaje i bezpieczną pogodę dla pracujących na roli.
  4. Ponawiamy prośbę o pomoc przy sprzątaniu naszej świątyni – sobota rano g. 7.oo
  5. Serdeczne zaproszenie do Kaplicy Adoracyjnej – czynna codziennie od g. 7.oo do 18-tej, w niedz od 10.oo do 18.oo
  6. Zapowiadamy Pielgrzymkę w intencji o trzeźwość naszego Narodu – Pielgrzymka z Pyrzyc do Sanktuarium w Brzesku – odległość 9 km będzie to 03 sierpnia tj sobota, wyjście o g. 10.oo
  7. Polecamy aktualny tygodnik „Gość niedzielny”
  8. Pozdrowienie dla Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia