OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 23.06.2019r.

 1. Dzisiaj na Sumie o g. 12.oo – Jubileusz 50 lecia Kapłaństwa ks prob Franciszka Gałdysia.
 2. Jutro w poniedziałek 24 czerwca – Uroczystość Narodzenie św Jana Chrzciciela
 3. W piątek 28 czerwca – Uroczystość Najśw Serca Pana Jezusa – Odpust w Sanktuarium NSPJ w Szczecinie o g. 19.oo
 4. W sobotę 29 czerwca Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła
 5. W piątek na otwarcie Dni Folkloru w Pyrzycach – wieczorny Koncert bardzo niezwykłego Zespołu RIHO/Rodzina Pilpanich – z Gruzji. Zespół RIHO powstał w roku 1928, obecnie zespół składa się z 7 osób. Zespół wykonuję tradycyjne pieśni jednego z najpiękniejszych regionów Gruzji – Svaneti. Repertuar wykonawców składa się z pieśni religijnych, świeckich – lirycznych, ballad pieśni i obrzędowych. Instrumentalna część przedstawiona jest autentycznymi regionalnymi instrumentami z Gruzji. Ten Koncert w piątek o g. 18.2o. Msza sw wieczorna wyjątkowo rozpocznie się o g 17.5o.
 6. Za tydzień – w niedzielę – 30 czerwca na wieczornej Mszy św o g. 18.oo rozpoczniemy obchody Odpustu Parafialnego ku czci sw Ottona – uroczysta Suma z adoracją Relikwii sw Ottona o g. 18.oo. Bardzo wszystkich zapraszamy. W sam dzień św Ottona tj 01 lipca w poniedz Msze sw odpustowe o g. 6.3o. następnie o g. 9.oo i wieczorna o g. 18.oo
  Spowiedź przed Odpustem w piątek i sobota od g. 17.oo
 7. Za tydzień od 01 lipca nastąpi pewna zmiana w porządku niedzielnych Mszy sw, tak jak to ma miejsce zresztą zawsze w okresie letnim czyli: 7.oo; 9.oo; 10.3o; 12.oo a następnie o 18.oo i 20.oo wieczorem. Czyli Msza sw z g. 13.15 przechodzi na miesiące letnie na godz. 20.oo.
 8. Także w dni powszednie – od 01 lipca – układ Mszy św w następującym porządku: 6.30 rano i o g. 18.oo wieczorem
 9. UWAGA – nastąpi także zmiana godzin w Kancelarii Paraf.
  • poniedziałki i środy – po południu: 16.oo – 17.oo
  • wtorki i czwartki – rano: 9.oo – 10.oo
  • nieczynna w piątki i soboty
 10. Zapraszamy na ostatnie już Nabożeństwa Czerwcowe – codziennie o g. 17.45.
 11. Zgodnie z zarządzeniem ks Arcybiskupa – za tydzień w niedzielę tj 30 czerwca Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę na wakacyjne turnusy dla dzieci z najuboższych rodzin organizowane prze Caritas Diecezjalną. Bóg zapłać.
 12. Archidiecezjalne Biuro Pielgrzymkowe „Santiago” zaprasza na Pielgrzymkę: Serbia – Macedonia – Albania i Czarnogóra, 10 dni od 02 do 11 września, w cenie 2 300,-. Są wyłożone foldery ze szczegółową informacją. Prosimy się zapoznać i są podane namiary aby zgłosić swój udział w Pielgrzymce.
  Serdeczne podziękowanie za ofiary na tace inwestycyjne: w maju wyniosły 10.300 zl a w czerwcu 9.830,-
 13. Najnowszy Gość Niedzielny a w nim ciekawy dodatek – o przetworach poprawiających zdrowie.
  Mamy także dzisiaj najnowszy numer „Miłujcie się” a w nim doprawdy wiele ciekawych ważnych tekstów.
 14. W najbliższą niedzielę spotkanie po pielgrzymce do Sanktuariów Dolnego Śląska – to spotkanie po Sumie o g. 13.oo
 15. Dla Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia serdeczne pozdrowienie.