OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE -16.06.2019

 1. W najbliższy czwartek – 20 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św: 7.oo; 9.oo Suma przed Procesja o g. 10.30, po Procesji ok 13-tej i wieczorna o g. 18.oo. Trasa Procesji Eucharystycznej przebiegać będzie od kościoła ulicami: 1 Maja do Placu Wolności i dalej Stargardzką do Wojska Polskiego i Jana Pawła II – do Placu Wolności i Kilińskiego do Kościoła. prosimy o dekoracje w oknach na trasie Procesji.
 2. Przypominamy o Mszy św Jubileuszowej – 50-lecia Kapłaństwa ks Franciszka Gałdysia – w najbliższą niedzielę 23 czerwca – na Sumie o g.12.oo. Zapraszamy.
 3. Za dwa tygodnie 1 lipca Odpust Parafialny św. Ottona -rozpoczniemy sumą odpustową w Niedzielę 30 Czerwca o godzinie 18.00 z adoracją Relikwii św. Ottona
 4. Zmiana Mszy Świętych na czas letni od 1 lipca: Niedziela : 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00 i 20.00 Dni Powszednie: 6.30 i 18.00
  wystawienie Najświętszego Sakrament od godziny 7.00 do 17.45. Na zakończenie adoracji codziennie nabożeństwo o 17.45
 5. Zakończenie Roku szkolnego 19 czerwca – tj środa:
  – Szkoła Podstawowa 7.30
  – Liceum, Technikum i Gimnazjum 18.00 Bardzo prosimy uczniów o obecność !!!
 6. Uczestników Pielgrzymki do Medjugorie, prosimy o wpłatę całości kwoty do piątku 21 czerwca w zakrystii lub u ks. Damiana
 7. Rodzinny spływ kajakowy odbędzie się 22 czerwca w sobotę w Korytnicy Małej. Wyjazd o godzinie 9.15 z parkingu przy Urzędzie Miejskim. Koszt 60 zł. Zostało 10 miejsc! Zgłoszenia u ks. Przemka
 8. Rycerze Kolumba zapraszają na Panel Dyskusyjny – Dobry Ojciec – postawa godności w kulturze europejskiej – który odbędzie się 22 czerwca tj w sob o g. 14.oo w Bibliotece Miejskiej przy ul Zabytkowej
 9. Zachęcamy, aby sięgać po prasę katolicką. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego ciekawe artykuły o Kryzysie Ateizmu i sensie wspólnot w kościele jako środowisk budowy zaufania i wiary.
 10. Serdeczne podziękowanie za dużo ciężkiej pracy przy przygotowaniu Festynu św. Ottona i a także pracy po Festynie dla: Damian Błażejewski, Bogdan Bekier, Andrzej Papis, Tomasz Kowalski, Marek Maciewicz, Tomasz Szmendziuk, Piotr Szol, Michał Senderek Marcin Senderek, Stanisław Barański, Mateusz Pawluk Podziękowanie dla Zespołu Caritas pod wodzą pan Ani Łuszczyk i Alicji Pajor za ofiarną posługę, podziękowanie dla pań za upieczone ciasta, podziękowanie dla Kręgu Domowego Kościoła za posługę w Festynowej kuchni z pierogami i barszczem, podziękowanie dla Panów z Rady i Domowego Kościoła za posługę przy grillu, podziękowanie dla grupy z młodzieży z KSM i też Woluntariatu Młodzieżowego. Podziękowanie dla Chórku Ottonutki i dla Opiekunów. Podziękowanie wszystkim którzy przybyli i uczestniczyli.
 11. Solenizantom tygodnia i jubilatom serdeczne pozdrowienie.