OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – Niedziela Dobrego Pasterza – 12 MAJA 2019

 1. W dzisiejszą niedzielę Dobrego Pasterza – jest pośród nas Alumn – Krzysztof de Brujn – by dawać świadectwo wiary i powołania. Można po Mszy sw złożyć jakaś ofiarę na utrzymanie naszego Seminarium w Poznaniu. Dziękujemy za to serdecznie.
 2. Jutro w poniedziałek 13 maja to początek Nabożeństw Fatimskich w tym roku. Rozpoczniemy modlitwą Różańcową o g. 19.3o, następnie Msza św o g. 20.oo, po niej Procesja Fatimska. Zapraszamy najserdeczniej.
 3. Zapraszamy na Nabożeństwa majowe do Matki Bożej – codziennie o g. 17.30
 4. Najbliższe spotkanie i narada Woluntariatu Młodzieżowego – środa g. 19.oo – wciąż zapraszamy młodzież.
 5. Próba Chóru Parafialnego – czwartek g. 17.3o – najusilniej zachęcamy i zapraszamy.
 6. We czwartek 16 maja – przypada św Andrzeja Boboli – Dzień Imienin Ks Arcybiskupa Metropolity. Bardzo prosimy o modlitwę za naszego Pasterza.
 7. Msza w za Księży i Siostry Zakonne wywodzące się z Pyrzyc i okolicy – na rocznicę ich święceń i ślubów zakonnych – będzie w naszym kościele 21 maja tj wtorek – o g. 18.oo. Zapraszamy Rodziców i Rodzeństwo tych Kaplanów i Sióstr Zakonnych.
 8. Uroczystości Pierwszokomunijne będą w naszej Parafii dwie: 19 maja za tydzień – na Sumie – wczesna Komunia św i 26 maja o g. 12.oo – główna uroczystość Pierwszej Komunii św.
  Rocznica Pierwszej Komunii Świętej w 2 czerwca w niedzielę o g. 10.30
 9. WYJAZDY, PIELGRZYMKI:
  • w najbliższą sobotę 18 maja – Pielgrzymka do Rokitna do Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej – Bractwo Różańcowe, Straż Honorowa NSPJ, Chór Parafialny, Caritas i Woluntariat – jeszcze są miejsca – zgłoszenia i zapisy w zakrystii. Koszt 30 zł. Wyjazd o g. 8.oo rano z Parkingu.
  • Zjazd dla dzieci w Brojcach – 15 czerwca – zgłoszenia do ks Przemka.
  • Organizujmy dla młodzieży wyjazd na Ogólnopolski Zlot Młodzieżowy – Góra Tabor – pod Poznaniem w dniach 24 – 28 czerwca, BARDZO DOBRY początek wakacji 2019. Jest to czas konferencji, warsztatów, siatkówki, koncertów, wspólnie spędzonego czasu. Jednym słowem coś dla ducha i ciała! ks Damian przyjmuje zgłoszenia
  • Pielgrzymka po Sanktuariach Dolnego Śląska i do Pragi Czeskiej – spotkanie organizacyjne za tydzień w niedzielę po Sumie czyli ok 13.oo
  • krótkie spotkanie po Pielgrzymce do Włoch, do Rzymu – w najbliższą niedzielę 19.05. – o g. 13.oo
  • Ważne Spotkanie organizacyjne w sprawie Pielgrzymki latem – do Francji i Włoch – w najbliższą niedzielę – 19. 05. – o g. 19.oo
  • wakacje z Bogiem dla dzieci – w lipcu br – zaliczki należy wpłacić do końca maja – do ks Przemka
  • Forum Charyzmatyczne 31 maja – 02 czerwca – Szczecin Arena – zapisy i zgłoszenia internetowo – szczegóły na ulotkach przy i plakatach
 10. Wszystkim Solenizantom tygodnia – Jubilatom obchodzących ważne Rocznice – serdeczne pozdrowienie i błogosławieństwo