V Niedziela Wielkiego Postu – 7.04.2019

 1. 1.Konferencje przygotowujące do Sakramentu Małżeństwa rozpoczną się dzisiaj na Mszy św. o g. 18.00. Zachęcamy narzeczonych do uczestnictwa.
 2. Spotkanie organizacyjne w sprawie Pielgrzymki do Włoch i do Rzymu – dzisiaj o g. 13.oo. Zapraszam. Jeśli ktoś chciałby jeszcze dołączyć to jest taka możliwość. zachęcamy.
 3. Dzieła miłości miłosiernej:
  1. Parafialny Zespół Caritas i Wolontariat Młodzieżowy rozprowadzają Świece Paschalne i Baranki na wielkanocny stół. Będzie to też okazją do złożenia wielkopostnej jałmużny na świąteczną pomoc dla ubogich.
  2. Na stoisku Caritas także jest jeszcze dzisiaj Kompendium – „Wszystko o spowiedzi” – Rachunek sumienia w oparciu o stacje Drogi Krzyżowej. Żal za grzechy. Kary za grzechy. Spowiedź generalna – absolucja generalna. Tajemnica spowiedzi – wydanie albumowe 100 stron w kolorze, cena 10 zł
 4. Ogłoszenie dla Rodziców dzieci przed Pierwszą Komunią św:
  1. we środę 10. 04. – konferencja dla Rodziców g. 18.45.
 5. Uwaga klasy 7-e do Bierzmowania – katecheza we środę 18.45 dziewczyny, a 19.30 chłopaki.
 6. We środę Parafialny Zespól Rodziny Radia Maryja zaprasza na godz. 9.oo na Mszę św. , po niej modlitwa Różańcowa i spotkanie dla sympatyków.
 7. We środę przypada 9-ta już Rocznica Katastrofy Smoleńskiej – z 10 kwietnia 2010 r. Msza św. za ofiary tej katastrofy o g. 18.oo. Zapraszamy każdego komu Polska leży na sercu
 8. W piątek Nabożeństwa Drogi Krzyżowej:
  1. 9.30 – dla Starszych
  2. 16.45 dla dzieci
  3. 17.30 Parafialna – ogólna
  4. 18. 30 dla uczniów Gimnazjum, dla młodzież
 9. Rycerstwo św Jana Pawła II – oferta dla mężczyzn – jest wyłożona lista na zapisy do Rycerstwa – na stoliku po prawej stronie przed Obrazem Matki Bożej, prosimy by chętni wpisali swoja kandydaturę.
 10. Spotkanie dla młodzieży zainteresowanej ideą harcerską – najbliższa środa g. 19.oo bardzo zapraszamy
 11. We czwartek kolejna próba Chóru Parafialnego – uwaga – godz. 17.30 – w salce przy kościele – najserdeczniej zachęcamy i zapraszamy w szeregi Chóru.
 12. Powstają dwie kolejne nowe Róże Różańcowe kobiet – najserdeczniej zachęcamy. Zgłoszenia czy w zakrystii czy także do p Danusi Bartczak.
 13. Film Miłość i Miłosierdzie – projekcja – dzisiaj o g. 17.oo w pyrzyckim Domu Kultury – koniecznie żeby obejrzeć – najlepszy film religijny tego roku.
 14. Archidiecezjalne Dni Młodych ADM w Goleniowie 01-03 maja. Koszt 100,-. Zapisy u ks Damiana lub s. Anny
 15. Za tydzień – Niedziela Palmowa – będzie można zakupić palmy – ministranci i lektorzy będą mieli bogatą ofertę – ładnych niedrogich palm.
  Ks Przemek ogłasza konkurs z nagrodami – na najładniejszą palmę – Niedziela Palmowa g. 10.30.
 16. Polecamy najnowszy tygodnik „Gość niedzielny” Dzisiaj z niezwykłym pięknym filmem na DVD – bezpłatnym.
 17. Solenizantom i Jubilatom tygodnia – serdeczne pozdrowienie.