OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 10 lutego 2019 – 5 niedz

1. Jutro 11 lutego wspomnienie Najsw Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego – Msza sw dla Chorych z Sakramentem Namaszczenia o g. 9.oo rano. Prosimy dopomóc swoim chorym aby mogli wziąć udział w tej Mszy św.

2. Parafialny Zespól Rodziny Radia Maryja zaprasza we środę na Mszę sw o g. 9.oo i modlitwę Różańcową i spotkanie wspólnoty.

3. Spotkanie Rady Parafialnej – 15. 02 – w najbliższy piątek o g. 19.oo

4. W najbliższą sobotę 16 lutego – Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym wraz ze swoim Moderatorem ks Damianem zapraszają na Wieczór Chwały – godz. 18.oo – Msza św i Nabożeństwo z Modlitwą Uzdrowienia. zapraszamy bardzo !!

5. Chcemy rozpocząć działalność drużyny harcerskiej – spotkanie zainteresowanych – najbliższa niedz tj 17. 02 g. 19.oo. Zapraszamy czy i chłopców i dziewczyny -każdego kto jest zainteresowany harcerskim duchem i programem, a ten program to hasło Bóg – Honor – Ojczyzna

6. Wznawia działalność Grupa Woluntariatu Młodzieżowego – spotkanie 22 lutego w piątek o g. 19.oo Bardzo zachęcamy i zapraszamy.

7. Chcemy wystartować także z Orkiestrą Parafialną spotkanie wszystkich zainteresowanych tym pomysłem – zarówno młodszych jak i dorosłych i starszych za dwa tyg. – w sobotę 23 lutego o g. 9.oo rano.

8. Kandydaci na ministrantów – pierwsze spotkanie 23 lutego g. 9.3o

9. Pojawia sie też idea powstania Chóru Parafialnego – zgłosiła sie osoba która ma odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia Chóru i bardzo pragnie to robić. proszę o zastanowić bo ogłosimy nabór do Chóru na początku marca i zobaczymy ile osób chciałoby śpiewać w Chórze i czy uda się go utworzyć

10. Ogrzewanie ma zostać uruchomione w pon lub wtorek. Przepraszam ze trochę zwodziłem ale to ponad dwutygodniowe opóźnienie spowodowane było awariami w kilku szkołach w Stargar i Choszcznie – i wszystkie siły gazownia musiała rzucić na te szkoły aby po feriach dzieci mogły przystąpić do nauki.

11. PIELGRZYMKI:

> Dolny Śląsk i Praga Czeska – lista jest już zamknięta

> Pielgrzymka do Rzymu i Włoch na początku maja 2019 r. – są

jeszcze trzy wolne miejsca. zachęcamy.

> Pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych, rocznicowych, dzieci z Chórku Ottonutki i Oazy Dzieci Bożych – do Lichenia i Torunia: 21-22 czerwca – lista otwarta – Siostra Ewelina przyjmuje zgłoszenia.

> Pielgrzymka – Francja i Północne Włochy – spotkanie organizacyjne – za tydzień tj 17. 02 niedziela g. 13.oo. Są jeszcze wolne miejsca – zapisy i informacje u ks Damiana.

12. Kurs przygotowujący do Sakramentu Małżeństwa zostanie przeprowadzony od 07 kwietnia tj niedz – na Mszy sw o g. 18.oo.

13. Mamy dzisiaj najnowszy egzemplarz „Miłujcie sie” a w nim: „Doświadczenia z pogranicza życia i śmierci” – relacje osób, które doświadczyły śmierci klinicznej, „Bohaterscy kapłani” – artykuł o heroicznej postawie kapłanów podczas II wojny światowej, o tym co zawiera Koran, kilka świadectw niezwykłych uzdrowień i wiele innych artykułów.
Polecamy też najnowszy numer tygodnika „Gosć Niedzielny”