OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – Niedz 13. 01. 2019

1. Ks Sergiusz Rudczenko juz niebawem będzie powracał do swojej niełatwej misji w Kazachstanie. Bardzo serdecznie mu dziękujemy i zapraszamy w nasze progi. Imieniem ks Sergiusza i Parafian w Czkałowie w Kazachstanie dziękujemy za ofiary złożone jako pomoc katolikom na Wschodzie. Wyniosły łącznie 11.500,- zł Serdeczne Podziękowanie !! Bóg zapłać.

2. W najbliższą niedzielę 20 stycznia spotkanie organizacyjne w sprawie przygotowywanej pielgrzymki do Sanktuariów Dolnego Śląska i do Pragi Czeskiej. To spotkanie o godz. 13.oo. Szczegóły w tablicach ogłoszeń i na stronach internetowych Parafii. Jeśli chodzi o Pielgrzymkę do Włoch i do Rzymu – to zostały jeszcze 4 wolne miejsca.

3. W najbliższą niedz 20 stycz po Mszy św na 10.3o czyli ok 11.15 odbędzie sie Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów i Absolwentów Pyrzyckiej Szkoły Muzycznej. najserdeczniej zapraszamy. Uczestników Sumy czyli Mszy św na 12.tą prosimy aby zechcieli przyjść trochę wcześniej czyli właśnie na 11.15 aby mogli też wysłuchać tego pięknego świątecznego Koncertu.

4. Mamy ofertę dla uczniów klas VIII, III Gimnazjum i Szkól średnich – darmowy trzydniowy weekend rekolekcyjny w czasie ferii zimowych w Myśliborzu z grupą młodzieży z zachodniopomorskiego. Zachęcamy i prosimy o zgłoszenia chętnych.

6. Trwa wizyta kolędowa w naszej Parafii. Plan na najbliższe dni:

14.01.Pon

Pod Lipami

15.01.Wtorek

Stargardzka

Poniatowskiego

16.01.Środa

Bogusława, Wiosenna

17.01.Czwar

Dworcowa + PKP

Żwirki Wigury

18.01.Piąt

Szczecińska Równa

Rejtana Kościuszki

Rycerza Przybora

20.01.Niedz

Młodych Techników

Lipiańska

Rodziny które nie mogą w wyznaczonym czasie przyjąć kolędy, prosimy o zgłoszenie i odprawimy kolędę w dodatkowym terminie- w dniu 22 stycznia 2019. r.

7. Najbliższa niedziela to taca inwestycyjna. Prosimy aby to uwzględnić. Bóg zapłać !

8. Tygodnik Gość Niedzielny – warto !

9. Pozdrowienie dla solenizantów i Jubilatów najbliższego tygodnia.