OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA – 25.11.2018

ŻYCZENIA

Na Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – na Dzień Święta Odpustowego Misjonarek Chrystusa Króla a także patronalnego święta Chrystusowców, kierujemy do nich serdeczne pozdrowienia i życzenia. Życzymy Siostrom Bożych łask w tej pięknej posłudze – na katechezie w szkołach, w dziele ewangelizacji i formacji w Parafii i tutaj w świątyni – podczas wielu posług Dziękujemy za te ofiarność i poświęcenie

1. Dzisiaj wieczorem o g. 19.oo spotkanie organizacyjne dla młodzieży wyjeżdżającej na Zimowisko w góry w czasie ferii zimowych. Potrzeba wpłacić zaliczkę – 250,- zł

2. Jutro w poniedz spotkanie Rady Parafialnej o g. 19.oo

3. Ostatni tydzień roku liturgicznego w archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej został zaproponowany jako czas Szkoły Słuchania Słowa Bożego. Zachęcamy aby w tym tygod sięgać po Biblię i czytać teksty z Pisma św. Tutaj w kościele na wieczornych Mszach sw uslyszymy też komentarze do Liturgii Słowa

4.Przed nami ostatnie dni listopada- serdecznie zapraszamy na „Wypominki” – codziennie o g. 17.30 – do piątku

5. W dzisiejszą niedziele także można jeszcze otrzymać formularze na wypisanie Wypominek całorocznych za swych zmarłych

6. Pierwsza Sobota miesiąca – Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP rozpocznie sie o g. 17.oo. Mszy sw na 18tą . Zapraszamy najserdeczniej .

7. Od najbliższej niedzieli tj 02. 12. 2018 – rozpoczynamy czas ADWENTU, czas oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Codzienne Roraty będą o g 6.00 rano, poprzedzone Godzinkami ku czci NM Panny o g. 5.40.

Roraty dla dzieci – we środy i piątki o g. 18.oo

Roraty dla Młodzieży i kandydatów do Bierzmowania – w piątki o g. 6.oo !!!

8. Misje u stóp Krzyża – podczas tegorocznego Adwentowego czasu – odbędą sie w naszej parafii Misje u stóp Krzyża. Będą trwały od 07 do 14 grudnia. W czasie tych Misji odbędą sie także Rekolekcje Adwentowe – w dniach 09 – 12 grudnia. Prosimy o przyjecie daru Misji i Rekolekcji. szczegóły w najbliższą niedz w Biuletynie Paraf.

9. Serdeczne podziękowanie za ofiary składane na ostatnio prowadzone zbiórki: > Taca inwestycyjna wyniosła – 9.320,-

> na niedziele z ubogimi – 1430,-

10. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na Pielgrzymkę do Włoch i Rzymu w maju 2019 r – zachęcamy. Natomiast wszystkim zapisanym przypominamy ze do końca listopada wpłata zaliczki 500,- zł – bardzo prosimy tego dokonać.

11. Wszystkim obchodzącym swoje Imieniny, Urodziny, Rocznice i inne świąteczne okoliczności – ślemy serdeczne pozdrowienie i błogosławieństwo