OGŁOSZENIA USZPASTERSKIE NA IV NIEDZ. WIELKANOCNĄ – 22 kwietnia 2018

1. Dzisiaj niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Dziękując klerykom z naszego Seminarium w Poznaniu, prosimy serdecznie dziś jeszcze o jakiś datek– jako wsparcie dla funkcjonowania Wyższego Seminarium Duchownego Chrystusowców w Poznaniu. Przeprowadzaliśmy właśnie bardzo poważny remont Seminarium i Domu Głównego i jeszcze trochę pozostało do zapłacenia. Bóg zapłać za ofiary.

2. Młodzież z Woluntariatu przyjmuje dzisiaj zgłoszenia i wpłaty na bilety na film: ” Tam gdzie mieszka Bóg”

3. Jutro 23 kwietnia – Uroczystość Liturgiczna św Wojciecha – Głównego Patrona Polski. Jest to też dzień Imienin diakona Wojciecha. – zapraszamy do modlitwy za Solenizanta na Mszy sw o g. 18.oo.

4. Zgodnie z apelem obrońców życia – w dniu 27 kwietnia tj w piątek przypada Narodowy Dzień Pokuty za grzechy przeciwko życiu człowieka.

5. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej 03 czerwca tj niedz g. 10. 3o. Spowiedź dzieci przed Rocznicą 01 czer tj piątek g. 16.3o

6. Wyjazdowy dzień Skupienia dla Straży Honorowej, Kół Żywego Różańca, Parafialnego Zespołu Caritas i Woluntariatu Młodzieżowego : pojedziemy do Myśliborza i Siekierek nad Odrą – 05 maja tj sobota. Koszt 30 zł z wyżywieniem. Wciąż przyjmujemy zapisy na ten wyjazd.

7. Pielgrzymka dla Maturzystów do Sanktuarium Fatimskiego na Słonecznym – 29 kwietnia – godz. 19.oo – kontakt i wszelkie informacje – u ks Damiana.

8. Przyjmujemy wciąż zgłoszenia na wyjazd do Poznania na świecenia kapłańskie w dniu 22 maja tj wtorek.

9. Pielgrzymka dla dzieci pierwszokomunijnych do Lichenia – 01-02 czerwca – piątek – sobota. Koszt 200,- zł. Przyjmujemy zgłoszenia

10. Male Forum Parafialne – zwołujemy na dzień 27 kwietnia tj piątek na g. 19.oo. Prosimy o obecność wszystkich przedstawicieli grup, wspólnot, organizacji i ruchów działających i funkcjonujących w Parafii.

11. Najnowszy egzemplarz Gościa Niedzielnego a także Miłujcie się oferujemy dzisiaj i serdecznie polecamy

12. Dla wszystkich obchodzących w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, rocznice czy inne świąteczne okoliczności – serdeczne pozdrowienie i kapłańskie błogosławieństwo