Ogłoszenia – Niedziela II Wielkanocna 15.04.2018

1. Dzisiaj w Szczecinie „MARSZ DLA ŻYCIA” – początek o g. 15.oo na Błoniach Jana Pawła II. Najserdeczniej zachęcamy aby sie tam udać i wziąć udział w tej jakże ważnej dla naszej diecezji manifestacji w obronie życia.

2. Dzisiejsza niedz to drugi już Narodowy dzień Czytania Pisma Świętego. Przy drzwiach wyjściowych wyłożone są karteczki ze oznaczeniem fragmentów Biblii do czytania. Są to List św Pawła do Rzymian i Księga Przysłów. Prosimy aby każdy zabrał jedna karteczkę i aby postarał sie przeczytać czy dziś czy w ciągu tygodnia wskazane fragmenty.

3.Serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w Niedz Miłosierdzia Bożego na budowane w Szcz Centrum Rehabilitacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych. Zbiórka wyniosła 1 300,- zł

4.Odnośnie zapowiadanego filmu: „Tam gdzie mieszka Bóg” – projekcje są zaplanowane na 28 i 29 kwietnia o g. 13.oo. W najbliższą niedz Woluntariat bedzie przyjmował wpłaty na bilety w cenie 12 zł. To jest ten film w którym sam papież Franciszek wystąpił na planie filmowym i zagrał siebie czyli papieża Franciszka. Zachęcamy

W najbliższą sobotę Wieczór Chwały o g. 18.oo. Po Mszy sw Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie.

5. Święcenia kapłańskie w Poznaniu – 22 maja tj wtorek. Otrzyma je dk Wojciech Mula i dk Michał Ogrodnik Przyjmujemy zgłoszenia na wyjazd do Poznania – koszt 50 zł.

6.Wyjazdowy dzień Skupienia dla Straży Honorowej, Kół Żywego Różańca, Parafialnego Zespołu Caritas i Woluntariatu Młodzieżowego : pojedziemy do Myśliborza i Siekierek nad Odrą – 05 maja tj sobota. Koszt 30 zł z wyżywieniem. Wciąż przyjmujemy zapisy na ten wyjazd.

7. Pielgrzymka dla Maturzystów do Sanktuarium Fatimskiego na Słonecznym – 29 kwietnia – godz. 19.oo wieczorem – zapraszamy młodzież maturalną na modlitwę i indywidualne błogosławieństwo przed egzaminem dojrzałości. Przyjmujemy zgłoszenia.

8. Pielgrzymka dla dzieci pierwszokomunijnych do Lichenia – 01-02 czerwca – piątek – sobota. Koszt 200,- zł. Przyjmujemy zgłoszenia

9. Najnowszy egzemplarz Gościa Niedzielnego a także Miłujcie się oferujemy dzisiaj i serdecznie polecamy.

10.Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia serdeczne pozdrowienie i błogosławieństwo