OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 11 lutego 2018 – 6 niedz

1. Dziś wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego – Msza św za Chorych z Sakramentem Namaszczenia Chorych na Sumie czyli o g. 12.oo.

2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Modlitw o trzeźwość Narodu. Do tej modlitwy najserdeczniej zachęcamy.

3. Dzisiejsza niedz jest ostatnią przed Wielkim Postem. Zachęcamy do podjęcia postanowień na błogosławiony czas Wielkiego Postu. Nie straćmy tych niedziel wielkopostnych, Dróg Krzyżowych, Gorzkich Żali, czasu rekolekcji i innych okazji do odnowienia duchowego, do pojednania z Panem Bogiem i z bliźnimi.

4. Najbliższa środa 14. lutego to już Środa Popielcowa, która otwiera święty czas Wielkiego Postu – czasu pokuty, modlitwy i umartwienia przygotowującego do Świąt Wielkanocy. W tym dniu obowiązuje post ścisły.

> Porządek Mszy Świętych we Środę Popielcową z obrzędem posypania głów popiołem w naszym kościele o godz. :

6.30; 9.00; 12.00; 17.00; i 18.00;

Na Filiach: Okunica – 17.oo, Rzepnowo 17.oo i Stróżewo – 19.oo

5. Parafialny Zespól Rodziny Radia Maryja zaprasza w środę Popielcową na modlitwę Różańcową na g. 17.oo – w Kaplicy Adoracyjnej

6. Parafialny Zespól Caritas zaprasza w swoje szeregi do pełnienia dziel miłości miłosiernej. Spotkanie – najbliższa środa g. 19.00

7. W piątek już także – Nabożeństwa Drogi Krzyżowej:

> 9.30 – dla Starszych

> 17.00 dla dzieci

> 17.30 Parafialna – ogólna

> 18. 45 dla uczniów Gimnazjum, dla młodzieży

ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA TE NABOZENSTWA !!!

8. Najbliższe spotkanie Grupy Woluntariatu Młodzieżowego – w piątek po wieczornym Nabożeństwie Drogi Krzyżowej tj ok 19.20. Bardzo zachęcamy i zapraszamy.

9. W najbliższą sobotę 17 lutego – Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym wraz ze swoim Moderatorem ks Damianem zapraszają na Wieczór Chwały – godz. 18.oo – Msza św i Nabożeństwo z Modlitwą Uzdrowienia. zapraszamy bardzo !!

10. Wielkie wiosenne sprzątanie wokół naszego kościoła – serdeczną prośbę o pomoc kierujemy do mężczyzn i młodzieży – najbliższa sobota tj 17ty lutego – g 8.oo rano. prosimy bardzo !!! Prosimy o przyniesienie swoich narzędzi do pracy

11.Spotkanie dla Rodziców kandydatów do Bierzmowania – za dwa tygodnie tj 25ty lutego niedz g. 19.oo.

12. Organizujemy w czerwcu Pielgrzymkę na Podole – do Lwowa – przez Kraków, Tuchów, Sandomierz, Święty Krzyż. Wszystkie informacje dzisiaj na spotkaniu organizacyjnym po Sumie tj o g. 13.oo. ZAPRASZAMY !!

11. Kurs przygotowujący do Sakramentu Małżeństwa zostanie przeprowadzony od 08 kwietnia tj niedz – na Mszy sw o g. 18.oo.