OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 4 lutego 2018 – 5 niedz

1. Dzisiaj po Sumie czyli ok 13.00 – spotkanie organizacyjne i omówienie szczegółów planowanej pielgrzymki do Medjugorie.

2. Msza św wszystkich kręgów Kościoła Domowego w najbliższą środę o g. 18.oo. Wciąż bardzo zachęcamy inne małżeństwa aby odważyły się dołączyć do tej wspólnoty małżeństw.

3. Próbą liturgiczna mężczyzn z kręgów Kościoła Domowego we wtorek o g. 17tej.

4. Parafialny Zespól Caritas – spotkanie i narada 14 lutego tj środa po Mszy sw wieczornej

5. W najbliższą niedz 11 lutego – Najśw Marii Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Msza sw dla Chorych o godz. 12.oo Najserdeczniej zapraszamy chorych i prosimy o przywiezienie swoich chorych na te Mszę sw dla Chorych.

6. Za tydzień w niedz 11 lutego spotkanie w sprawie pielgrzymki do Lwowa. będzie to też po Sumie czyli ok g. 13tej

7. Natomiast spotkanie dla chętnych do wyjazdu na Festiwal Młodych w Medjugorie który będzie w sierpniu 2018 r – to spotkanie 18 lutego tj w niedz o g. 19.oo

8. Zapraszamy chłopców klas III-IV-V i VI do grupy ministranckiej – sob. 9.3o

9. ( Ogłoszenie na Mszy sw o 18.oo) Apel do młodzieży – zaproszenie i zachęta do służby w woluntariacie. Zainteresowanych prosimy o zatrzymanie sie na chwilę po Mszy sw

10. Serdeczne podziękowanie dla grupy Parafian którzy w piątek wieczór i wczoraj przed południem usnęli dekoracje bożonarodzeniowe i je zabezpieczyli uporządkowali.

11. Pozdrowienie dla Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.