OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na NIEDZ XXXI – 29.10.2017

1. Młodzież z KSM prowadzi dzisiaj sprzedaż zniczy nagrobnych. Bardzo serdecznie prosimy o skorzystanie z tej oferty i docenienie trudu podjętego przez młodzież i wsparcie funduszu dla duszpasterstwa młodzieży w naszej Parafii.

2. Nasi bliscy zmarli zasługują na pamięć w modlitwie Zbliżają się dni szczególnej pamięci i troski o zmarłych. Od 01 do 08 listopada można zyskać dla zmarłych odpust zupełny przez nawiedzenie cmentarza, przyjęcie Komunii św i modlitwę w intencjach które wyznacza Ojciec św. Warto zdobywać te od pusty dla swoich zmarłych.

3. W najbliższą środę przypada – 01 Listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to uroczystość rangi obowiązkowej – tzn jest obowiązek uczestnictwa we Mszy św,. Msze św. w kościele o godz. 7.oo; 9.00, 10.30, i wieczorna o 18.oo

Natomiast na cmentarzu:

  • g. 12.oo – procesja z modlitwą różańcową po Cmentarzu
  • g. 12.30 – MSZA ŚW za wszystkich Zmarłych

Na filiach Msze św w dzień Wszystkich Świętych o g. 9.oo

4. We wtorek przed Uroczystością Wszystkich Świętych możliwość przystąpienia do Sakramenty Pokuty i Pojednania od g. 17.oo

5. We czwartek 02 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli Dzień Zaduszny – Msze sw w następującym porządku: 6.30, 9.oo; i 18.oo

6. Modlitwa za zmarłych z Wypominek Listopadowych codziennie o g. 17.30.

7. W tym tygodniu:

> Pierwszy Czwartek – Adoracja od g. 17.oo.

> Piątek Miesiąca – posługa u Chorych od godzin porannych, od g. 16.30 – Spowiedź, adoracja, modlitwa.

> Pierwsza Sobota Miesiąca – Wymiana Tajemnic Różańcowych Czuwanie pierwszo – sobotnie od g. 17.oo: Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP, Różaniec, Modlitwa Wypominkowa

8. Przygotowujemy uroczyste obchody Święta Niepodległości w dniu 11 Listopada tj sobota – w sali rekreacyjnej Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się o godz. 17tej Wieczór z Niepodległą – czyli rodzinne świętowanie: śpiewanie pieśni, program artystyczny, projekcje krótkich filmów i poczęstunek.

W dzisiejsza niedz przedstawiciele rady Parafialnej po Mszy sw – przy wyjściu z kościoła – przed ołtarzem Maryjnym – będą przyjmować zgłoszenia do udziału w tym Wieczorze. bardzo bardzo zachęcamy !!!

9. Wszystkim Solenizantom tygodnia, tym którzy mają jakieś ważne Rocznice czy szczególne okoliczności – przekazujemy serdeczne pozdrowienie z życzeniami i modlitwą.