OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 28 NIEDZ. zw. – 15.10.2017

1. Obchodzony przed tygodniem Dzień Papieski – przyniósł – jeśli chodzi o datki zebrane przez młodzież na Dzieło Nowego Tysiąclecia wyniósł 2.130,- zł. Dziękujemy za te ofiary. Przekazaliśmy je do centrali Funduszu do Warszawy.

2. Zachęcamy serdecznie do uczestnictwa w nabożeństwach Różańcowych:

  • codziennie o g. 17. 30.

  • Dla dzieci w piątek – godz. 17.oo,

  • dla kandydatów do Bierzmowania – piątek g. 17.3o

3. Spotkanie po Pielgrzymce do Lichenia i Rokitna – dziś o g. 13.oo

4. W tym tygodniu:

  • w poniedz św Jadwigi Śląskiej
  • We wtorek comiesięczna Msza św z modlitwą o uzdrowienie o g. 18.oo – animuje tę modlitwę Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym i bardzo zaprasza na to wieczorne czuwanie modlitewne
  • we środę św Łukasza Ewangelisty – Patrona Lekarzy i Służby Zdrowia – zachęcamy do modlitwy za Lekarzy i Pielęgniarki
  • We środę – rocznica śmierci bł. ks Jerzego Popiełuszki Męczennika – za jego wstawiennictwem polećmy Panu Bogu naszą Ojczyznę.
  • w niedz za tydzień – Rocznica śmierci Sługi Bożego Kard Augusta Hlonda założyciela Towarzystwa Chrystusowego

5. Pielgrzymka do Częstochowy na Czuwanie za Polonię Świata wyrusza 20 paździer tj piątek o g. 5.oo rano. Polecamy pielgrzymów modlitwie Parafian a równocześnie prosimy ich o modlitwę.

6. Film „Dwie korony” – w pyrzycki kinie w najbliższą sobotę tj 21. 10. o g. 18.oo i w niedz 22 paździer o g. 20.oo – piękny film o św Maksymilianie Kolbe !! Chętnych prosimy o wpisanie się na listę i wpłacenie do środy wieczór należności za bilet w kwocie 12 zł.

7. Wypominki Listopadowe – pięknym zwyczajem jest wyczytywanie imion i nazwisk naszych bliskich zmarłych, których polecamy modlitwie Kościoła w tzw. wypominkach. Zmarli nie są przecież anonimowi. Każde imię to osobna historia, nie­powtarzalny ludzki los. I jeżeli ci zmarli czegoś od żyjących oczekują – to na pewno daru modlitwy. Modląc się za zmarłych, dziękujemy za ich życie, dziękujemy za dobro przez nich dokonane dla nas, prosimy o odpuszczenie ich grzechów, błagamy dla nich o dar nieba. My też kiedyś będziemy potrzebowali takiej modlitwy. Powierz więc swoich zmarłych modlitwie Kościoła. Wypominki Listopadowe – codzienny Różaniec przez miesiąc listopad. Karty wspominkowe z ofiarą można składać do Wypominkowej Urny wystawionej w kościele. Wypominki Roczne będziemy przyjmować w listopadzie. Są do wyboru formularze – albo z konkretną wskazaną datą albo bez daty – jeśli zamawiający nie może wziąć osobiście udziału w tej modlitwie. Prosimy serdecznie aby wpisywać w miarę wyraźnie – byśmy nie popełniali błędów przy odczytaniu. Za ofiary dziękujemy.

8. Przygotowanie do Sakramentu Małżeństwa rozpocznie się 12 listopada w niedzielę – na Mszy św o g. 18.oo

9. Oferta czasopism katolickich: tygodnik „Gość niedz”

dwumiesięcznik: „Miłujcie się” – cały poświęcony objawieniom w Fatimie

także najnowsze WPiS – o historii i kulturze

10. Solenizantom tygodnia, Jubilatom – serdeczne pozdrowienia i życzenia