OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 26 NIEDZ. ZW. – 01.10.2017

1. Dzisiaj w naszej świątyni – świecenia na diakona alumna Wojciecha Muli. Świeceń udzieli ks bp Henryk Wejman. Uroczystość odbędzie się o g. 15.oo. Najusilniej zapraszamy !!!

2. Rozpoczął się już miesiąc się październik – Maryjny miesiąc Różańcowy. Zapraszamy !!!

 • dla wszystkich – codziennie o g. 17. 30, niedz też 17.3o
 • dla dzieci – piątek – 17.00

 • w tygodniu – w kościołach filialnych: we czwartek -Okunica g. 17.oo i Stróżewo g 16.3o

3. W TYM TYGODNIU:

 • Spotkanie Rady Parafialnej – poniedz. g. 19.oo

 • Msza św Kręgów Kościoła Domowego – środa g. 18.oo

 • spotkanie Woluntariatu Młodzieżowego – piątek -g.19.00

 • Spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży – piątek g. 19.oo. Bardzo zapraszamy młodych.

 • Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas – przełożone na następną środę za tydzień

4. Pierwszy czwartek – adoracja już od g. 17.oo dla Straży Honorowej NSP Jezusa na wieczorna Mszę św zapraszamy ministrantów, lektorów i ich Rodziców i wszystkich którzy chcą się modlić o dar powołań. Wciąż trwa nowy nabór na ministrantów. Zgłoszenia w sobotę o godz. 9.30 lub w Szkole u Siostry Eweliny

5. Pierwszy Piątek miesiąca, a zatem:

 • od g. 8.30 odwiedziny Chorych z Posługą Sakramentalną ( ks prob odwiedził swoich chorych w miniony piątek)

 • od g. 16.30 spowiedź dla dzieci,

 • o 17.00 – Nabożeństwo Różańcowe dla dzieci – z Komunią św pierwszopiatkową

 • o 18.00 Msza św wynagradzająca Najśw Sercu Pana Jezusa

6. Pierwsza Sobota miesiąca – godz. 18.oo – Msza św za Czcicieli Matki Bożej, po niej o g. 19.oo – Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP i modlitwa Różańcowa

7. UWAGA !!

> wyjazd na Koronacje Obrazu Matki Bożej do Siekierek – wraz z Parafialną Rodziną Radia Maryja – 07. 10 tj sobota g. 7.oo

> Wyjazd do Krajnika Dolnego na „Różaniec do granic” – 07.10. sobota g 10.30

I uwaga – wszyscy wyjeżdżający czy do Siekierek czy do Krajnika – koniecznie zabrać dowód osobisty – bo jest to strefa graniczna, po drugie zabrać małe radio czy radio w telefonie i słuchawki. Możliwa jest jedynie radiowa łączność wszystkich w czasie modlitwy Różańcowej. A także przez radio będą nadawane różne komunikaty.

7. Film: Fatima – ostatnia tajemnica” – w pyrzyckim kinie 07. 10 tj sob g. 15.oo i 08. 10 tj niedz g. 16.oo. Przyjmujemy wpłaty na bilety w cenie 12 zł. Wszyscy którzy wpłacą te kwotę i wpiszą się na konkretna datę – otrzymają bilety w kinie przed seansem. Można jeszcze się dopisać i wpłacić na na ten film – w zakrystii.

8. Dziękujemy wszystkim którzy złożyli podpis pod apelem o całkowitą ochronę życia nienarodzonych. Ze względu na to ze niektórzy nie posiadali dowodu osób, to na prośby które napływały – jeszcze w przyszłą niedz będzie możliwość złożenia tych podpisów.

9. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się 12 listopada niedz na Mszy św o g. 18.oo

10. Wszystkim solenizantom i obchodzącym swoje Rocznice – z całego tygodnia – przesyłamy serdeczne pozdrowienie i życzenia Bożych łask.