OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25 NIEDZ. ZW. – 24.09.2017

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła osoby z Caritasu i Woluntariatu przyjmują zgłoszenia i wpłaty na film: „Fatima – ostatnia tajemnica” – na projekcje w pyrzyckim kinie w dniach 07. 10 tj sob g. 15.oo lub 08. 10. tj niedz g. 16.oo.

Cena biletu 12 zł.

2. Przyjmujemy także zgłoszenia na wyjazd w dniu 07 paździer tj sobota na „Różaniec do granic”. Udamy sie do Krajnika Dolnego – wyjazd o g. 09:30 powrót ok 17tej, koszt 20 zł.

Przy wyjściu można także nabyć piękny kalendarz „Rok ze świętymi” w cenie 8 zł a także tygodnik „Gość Niedzielny”

3. Młodzież z KSM zbiera także dzisiaj podpisy pod obywatelskim projektem całkowitej ochrony życia nienarodzonych. Bardzo zachęcamy aby taki podpis złożyć.

4. Pielgrzymka do Częstochowy na czuwanie za Polonie świata w paździer. Dzisiaj wieczorem o g. 19.oo spotkanie organizacyjne. Kto nie przyjdzie to będziemy uważać ze rezygnuje z wyjazdu.

5. Parafialna Rodzina Radia Maryja organizuje w sobotę 7 października 2017 r., wyjazd autokarowy do Sanktuarium w Siekierkach na koronacja Obrazu Maryi Nadodrzańskiej Królowej Pokoju. Po Koronacji – Różaniec na granicy. Są jeszcze wolne miejsca Zgłoszenia na wyjazd przyjmowane są przez p. Kazimierza. Koszt wyjazdu – 30,- zł.

6. Ogłoszenia o Naprotechnologii: Zapraszamy małżonków, narzeczonych, oraz wszystkie osoby zainteresowane na prezentację dotyczącą NaProTechnologii – nowoczesnej, naturalnej metody rozpoznawania płodności oraz diagnozowania i leczenia niepłodności. Spotkanie poprowadzi instruktor NaProTechnologii Katarzyna Sachaj. Prezentacja odbędzie się w salkach dzisiaj o g. 17.oo

7. W Piątek uroczystość Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu wypadają Imieniny ks Michała Bargieła.

Mszę sw Imieninowa będzie we czwartek wieczorem o g. 18.oo zapraszamy

8. Ponawiamy zaproszenie do włączenia do grup i ruchów duszpasterskich.

> Wspólnota Przyjaciół Jezusa Miłosiernego – poniedz g. 19.oo

> Odnowa w Duchu Świętym – wtorek g. 18.oo

> Służba Ołtarza:

> ministranci – sobota – 9.30

> kandydaci na ministrantów – środa g. 17.oo

9. Wszystkim solenizantom i obchodzącym swoje Rocznice – z całego tygodnia – przesyłamy serdeczne pozdrowienie i życzenia Bożych łask.