OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24 NIEDZ. ZW. – 17.09.2017

1. Dzisiaj Dzień Środków Społecznego Przekazu. Polecajmy w modlitwach dziennikarzy aby byli strażnikami prawdy i przekazicielami chrześcijańskiej miłości.

Dziś także rozpoczyna sie Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego – dni modlitw za dzieci i młodzież i wychowawców.

2. Organizujmy dwudniową pielgrzymkę do Lichenia i Rokitna w dniach 22-23 września. Są jeszcze wolne miejsca, zachęcamy. Spotkanie organizacyjne żeby spisać dane do ubezpieczenia – dzisiaj o tj niedz g. 13.oo

3. Pielgrzymka do Częstochowy na doroczne czuwanie za Polonie świata w dniach 20-21 paźdz, piątek – sobota. Zaliczka 100,- zł do dnia 24. 09. Spotkanie organizacyjne 24. 09 tj niedz o g. 19.oo

4. Parafialna Rodzina Radia Maryja organizuje w sobotę 7 października 2017 r., wyjazd autokarowy do Sanktuarium w Siekierkach, gdzie podczas uroczystej Mszy Świętej dokonana będzie koronacja słynącego łaskami wizerunku Maryi Nadodrzańskiej Królowej Pokoju. Wyjazd z Pyrzyc o godz. 7:oo a powrót do Pyrzyc około godz. 18:00. Zgłoszenia na wyjazd przyjmowane są przez p.Kazimierza. Koszt wyjazdu – 30,- zł.

5. Akcja „Różaniec do granic” – komunikat… Z naszej Parafii wybieramy się autokarem do Chojny lub Krajnika. Od przyszłej niedz przyjmujemy zgłoszenia

6. Film „Fatima – ostatnia tajemnica”. Wybieramy sie wspólnie do pyrzyckiego kina na ten film. dwie daty 07. 10 tj sob g. 15.oo i 08. 10. tj niedz g. 16.oo. za tydzień w niedz będziemy rozprowadzać bilety w cenie 12 zł od osoby na te seanse. Zachęcamy – naprawdę warto !!!

7. Piękne kalendarze ze świętymi Gościa Niedz – w cenie 8 zł za szt – można nabywać juz dziś i w nastepne niedziele.

8. Ogłoszenia o Naprotechnologii: Zapraszamy małżonków, narzeczonych, oraz wszystkie osoby zainteresowane na prezentację dotyczącą NaProTechnologii – nowoczesnej, naturalnej metody rozpoznawania płodności oraz diagnozowania i leczenia niepłodności. NaProTechnologia przychodzi z pomocą w sytuacjach wszelkich nieprawidłowości związanych ze zdrowiem ginekologicznym i prokreacyjnym. Spotkanie poprowadzi instruktor NaProTechnologii Katarzyna Sachaj. Prezentacja odbędzie się w naszej Parafii 24 września tj niedziela g. 17.oo

9. Kurs przedmałżeński dla wszystkich przed Sakram Małżeństwa – rozpocznie się 23 października tj niedziele na Mszy św o g. 18.oo

10. Wszystkim solenizantom i obchodzącym swoje Rocznice – z całego tygodnia – przesyłamy serdeczne pozdrowienie i życzenia Bożych łask.