OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIV NIEDZ – 09.07.2017

1. Witamy w naszej Parafii ks. Marcina Ossolińskiego – pochodzi z niedalekiego Chociwla. Przed miesiącem został wyświecony na kapłana w Poznaniu w Towarzystwie Chrystusowym. Został przez Przełożonych skierowany do Pyrzyc, w miejsce ks. Jarosława. Polecamy go modlitwie Parafian i oczywiście serdecznej trosce. Życzymy owocnego posługiwania kapłańskiego w naszej Parafii. Po Mszy św na godz 12.oo – ks Marcin udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.

2. W związku z tragicznym pożarem katedry w Gorzowie – ks Arcybiskup zarządził w całej Archidiecezji składkę na ten cel. W przyszłą niedzielę zbiórkę te przeprowadzi Parafialny Zespól Caritas i Grupa Młodzieżowego Woluntariatu.

W związku z tym – wyjątkowo tacę inwestycyjna przenosimy z najbliższej niedz na 4-ta niedz tj 23 lipca.

3. Parafialna Rodzina Radia Maryja zaprasza w najbliższą środę na godz 17ta do Kaplicy na Adorację i modlitwę Różańcową i wieczorna Mszę św

4. We czwartek przypada 13ty dzień miesiąca czyli Dzień Fatimski. Nabożeństwo Fatimskie – Msza św i Procesja o g. 20.oo. zapraszamy.

5. Kolejne spotkanie dla dzieci w ramach półkolonii prowadzonych przez młodzież z Woluntariatu – juz we czwartek o g. 16tej. Zapraszamy dzieci.

6. W przyszłą niedz tj 16tego lipca spotkanie po Pielgrzymce do Ostrej Bramy w Wilnie – po Sumie tj o g. 11.30. Uczestnicy otrzymają pakiet zdjęć z Pielgrzymki.

7. Odnośnie terminu Pierwszej Komunii św w przyszłym roku – są na ten temat jakby bardzo różne glosy czy sugestie. W związku z tym prosimy rodziców dzieci klas III-cich które mają przystąpić do Pierwszej Komunii św – o krótkie spotkanie w przyszła niedz tj 16tego lipca po Mszy św na g. 12.oo. Ustalimy ostateczne rozwiązanie terminu Pierwszej Komunii św.

8. Przypominamy niedzielny układ Mszy św w lipcu i sierpniu;

7.oo: 9.oo; 10.3o; 12.oo; 18.oo; i 20.oo.

9. Msze sw w dni powszednie: 6.3o i 18.oo.

10. Kancelaria:

pon i środy 16.oo – 17.oo;

wtorki i czwartki:9.oo- 10.oo

11. Prosimy o modlitwę o dobre urodzaje i bezpieczną pogodę dla pracujących na roli.

12.Wakacje, urlopy – jest to okazja do pogłębienia wiary, do spokojnej lektury czasopism katolickich, czas na spokojne i pełne uczestnictwo we Mszy Świętej niedzielnej. Przypominając o tym rodzicom, młodzieży i dzieciom, prosimy wszystkich o modlitwę za dzieci i młodzież przebywające na wakacjach.