OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VI niedziela wielkanocna – 21 MAJA 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VI niedziela wielkanocna – 21 MAJA 2017

1. Dzisiaj Marsz dla Życia – w Szczecinie na Jasnych Błoniach g. 15.oo. zachęcamy do udziału.

2. Dzisiaj po Sumie czyli o g. 11.30 – spotkanie organizacyjne przed planowaną Pielgrzymką do Wilna. Także dziś krótkie spotkanie po Pielgrzymce do Ziemi Świętej o g. 11.3o.

3. Nabożeństwa majowe do Matki Bożej – codziennie o g. 17.30.

4. We wtorek świecenia w Poznańskiej katedrze nowych Chrystusowców na kapłanów i diakonów. Diakonem zostanie niedawny nasz Parafianin – alumn Michał Ogrodnik. Polecamy prezbiterów modlitwie i zachęcamy aby po Mszy Św. pobrać folderki na zamówienie Mszy Św. prymicyjnych,

4 a. Msza w za Księzy wywodzących sie z Pyrzyc i okolicy – na rocznicę ich święceń – będzie jutro tj poniedz o g. 18.oo. Zapraszamy Rodziców tych Kaplanów i Sióstr Zakonnych.

5.We środę – Święto Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.
W piątek rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. W najbliższy piątek 26 maja przypada Dzień Matki. Zapraszamy na szczególną modlitwę – najpierw wszystkie Matki ale także tych którzy pragną Bogu podziękować za Dar swojej Matki – ta szczególna Msza Św. – za wszystkie Matki w piątek o g. 18.oo

7. W piątek także Dzień Imienin s Eweliny – i szczególniejsza modlitwa za Siostrę na Mszy św. o g. 18.oo.

8. W sobotę spotkanie Rady Parafialnej o g. 19.oo. zapraszam.

9. Za tydzień w niedzielę w Uroczystość Wniebowstąpienia pańskiego – w naszej Parafii – dzień Pierwszej Komunii św, Będzie to na Mszy św o g. 12.oo Dlatego też nie bedzie Mszy sw o g. 13.15. Intencja z 13.15 będzie odprawiona na Mszy św o g. 10.30 lub w dniu wskazanym przez zamawiających.

Wszystkich zatem uczestników Mszy sw o 12.oo i 13.15 prosimy o udział we Mszy Św. o innych godzinach aby dać miejsce najbliższym z Rodzin Pierwszokomunijnych

10. Przed Dniem Pierwszej Komunii św – spowiedź:

> dla Rodziców i chrzestnych dzieci Pierwszokomunijnych – w piątek od g. 17.oo,

> dla dzieci przed Pierwszą Komunią sw – w sobotę o g. 16.oo.

11. W najbliższą sobotę – w Amfiteatrze nad Miedwiem – Festiwal piosenek Religijnych i chrześcijańskich – organizatorzy serdecznie zapraszają – początek g. 12.oo.

12. Organizujmy dla młodzieży wyjazd na Ogólnopolski Zlot Młodzieżowy – Góra Tabor – 26 – 29 czerwca, przyjmujemy zapisy i bardzo zachęcamy.

13. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej w 04 czerwca w niedz o g. 13.15. – najbliższa niedzielę o g. 13.15.

14. Wznawiamy dalsze prace przy odkrywce piwnic pod budowę Centrum Duszpasterskiego św Ottona. Pilnie potrzebujemy rąk do pracy na czas dwóch tygodni – za wynagrodzeniem.

Jest to oferta dla dwóch trzech mężczyzn.

15. Wszystkim Solenizantom tygodnia – Jubilatom życiowym i Małżeńskim – serdeczne pozdrowienie i błogosławieństwo.