OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV NIEDZ. WIELK. – 07 MAJA 2017

1. Serdeczne podziękowanie pragnę wypowiedzieć za dar świadectwa i rozważanie prowadzone dziś przez diakona Przemysława z naszego Seminarium w Poznaniu. Podziękowanie też za ofiarne praktyki duszpasterskie dla Alumna Gniewka.

To tak na początek, tygodnia modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Jest to niedziela łączności z Seminarium Duchownym w Poznaniu. Jest też dziś ta doroczna zbiórka pomocy materialnej dla naszego Seminarium w Poznaniu. Prosimy Was drodzy o te ofiary. Składamy serdeczne podziękowanie za złożony dziś dar serca na Seminarium. Bóg zapłać.

2. Pielgrzymka do Lichenia i Torunia: 12 – 13 maja tj piątek – sob. Spotkanie organizacyjne dzisiaj po Sumie czyli o g. 11.30

Pielgrzymka zbiórka – piątek g. 5.45 – pod kościołem

3.Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe codziennie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.00.

4. Jutro w poniedz 08 maja – Uroczystość św Stanisława Biskupa i Męczennika – głównego Patrona Polski.

5. We środę – na g. 17tą zaprasza Parafialny Zespól Rodziny Radia Maryja na godz. 17.oo – Modlitwa Różańcowa, Msza św i spotkanie wspólnoty.

6. Woluntariat młodzieżowy – spotkanie grupy w tym tygodniu – środa g. 19.oo

7. W sobotę – 13 maja – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. W naszym kościele wieczorem o g. 20.oo Nabożeństwo Fatimskie z Procesją. Prosimy o przyniesienie świec.

8. Wyjazd autokarem na świecenia kapłańskie do katedry poznańskiej – 23 maja tj wtorek, koszt 40 zł. Przyjmujemy zgłoszenia i od młodzieży i dorosłych.