Ogłoszenia duszpasterskie – 4 niedziela Wielkiego Postu – 26.03.2017

1. Przywitanie Misjonarza i zapowiedź Misji Fatimskich – z programu…

2. Dzisiejszy Biuletyn parafialny zawiera dokładny program Misji Fatimskich i krótkie omówienie Orędzia Matki Bożej fatimskiej. Prosimy zabrać ze sobą Biuletyn

W czasie Misji Fatimskich – spowiedź codziennie od g. 17.oo

3. Dzisiaj po Sumie czyli o g. 11.30 – spotkanie organizacyjne przed Pielgrzymką do Ostrej Bramy w Wilnie.

4. Jeszcze jedno spotkanie odnośnie organizacji Pielgrzymki do Ziemi Świętej – za tydzień po Mszy św na 12tą czyli o g. 13.oo

5. Zapowiadamy też dla Kręgów Kościoła Domowego pielgrzymkę do Kalisza i Lichenia: 20 – 21 maja.

6. Dzieła miłości miłosiernej – Caritas Parafialna rozprowadza Świece Paschalne i baranki na wielkanocny stół. Jest to także okazja do złożenia wielkopostnej jałmużny na świąteczną pomoc dla ubogich. Można jeszcze pobrać torby na żywność, którą przyniesiemy dla ubogich w Wielką Sobotę w czasie święcenia pokarmów.

Na stoisku Caritas jest dzisiaj w ofercie album – jako cena pomoc na czas Misji Fatimskich – „Wszystko o Objawieniach z Fatimy”. Są też do pobrania „Dobre Nowiny” całe poświęcone właśnie Orędziu Matki Bożej z Fatimy. Można zabrać nieodpłatnie.

7. Podziękowania:

> za artykuły żywnościowe składane w sklepach Netto i Biedronce – w piątek i sobotę. Zbiórkę przeprowadził Paraf Zespól Caritas i grupa młodzieży z Woluntariatu. Bardzo im za posługę na rzecz ubogich – dziękujemy.

> Dziękujemy za ofiary złożone na tacę inwestycyjną. Przygotowujemy plany techniczne budowy Centrum Duszpasterskiego św Ottona.

> Napłynęło też podziękowanie z Kazachstanu za zbiórkę którą przeprowadził ks Sergiusz

8. Od dziś – przez trzy niedziele będzie wystawiona skarbona na kwiaty do Bożego Grobu – przed Ołtarzem Matki Bożej – serdeczne podziękowanie za te ofiary.

9. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i przeżywającym jakieś ważne wydarzenia – serdeczne pozdrowienie i życzenia Bożych łask !!!