OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2 NIEDZ. WP – 12. 03. 2017.

1. Dzisiaj po Sumie czyli o g. 11.30 – spotkanie organizacyjne odnośnie Pielgrzymki do Ziemi Świętej

2. We środę spotkanie dla uczniów klas I-szych i II-gich Gimnazjum – w ramach przygotowania do Bierzmowania – o godz. 17.oo – obecność obowiązkowa.

3. We środę Po Mszy św wieczornej – spotkanie i narada Parafialnego Zespołu Caritas. Może jeszcze by ktoś dołączył ? – bardzo zachęcamy i zapraszamy do Zespołu.

4. Spotkanie i narada Zespołu Woluntariatu Młodzieżowego – w piątek po Drodze Krzyżowej tj o 19.30

5. W piątek Nabożeństwa Drogi Krzyżowej:

> 9.30 – dla Starszych

> 17.00 dla dzieci

> 17.30 Parafialna – ogólna

> 18. 30 dla uczniów Gimnazjum, dla młodzież

6. Rekolekcje Parafialne Rekolekcje wielkopostne w formie Misji Fatimskich będą w naszej Parafii: od 26 do 31 marca. Już w tym tygodniu – w piątek rozpoczniemy Nowennę w intencji owocnego przebiegu Misji Fatimskich. Zachęcamy do podejmowania czynów pokutnych na intencję Misji a także częstej modlitwy Różańcowej za te Misje -aby wszyscy Parafianie zechcieli skorzystać z tego daru szczególnych w tym Roku Fatimskim – Rekolekcji wielkopostnych.

7. Konferencje przygotowujące do Sakramentu Małżeństwa rozpoczną się 19tego marca w niedz na Mszy sw o g. 18.oo. Zachęcamy narzeczonych do uczestnictwa.

8. Organizujemy Warsztaty Muzyczne przygotowujące do przeżycia Misterium Męki Pańskiej. Warsztaty będą w sob 25 marca. Poprowadzi je Julia Żukowska – dyrygentka Chóru Dominikańskiego z Poznania

9. Za tydzień tj 19 marca spotkanie organizacyjne w sprawie Pielgrzymki do La Salette we Francji i Całunu Turyńskiego we Włoszech – po Sumie o g. 11.30 wciąż jeszcze są wolne miejsca

10. Parafia w Chociwlu organizuje w czerwcu 9-cio dniową Pielgrzymkę do Medjugorie w cenie 2200,-. Szczegóły w gablotach.

11. Piękny religijny Film „Zerwany kłos” – w kinie Pyrzyckiego Domu Kultury dniu 25 marca tj w sob o g. 19.30 i 26 marca w niedz o g. 18tej – są jeszcze bilety na ten film. zachęcamy.

12. Za tydzień – 19 marca 2017 r. Odbędzie się wyjątkowa impreza biegowa w naszym regionie Pyrzycka Szybka Dycha Backer OBR – informują o tym organizatorzy – czyli dyrekcja OSiR w Pyrzycach. Jednocześnie pragniemy poinformować

Wszystkich mieszkańców Pyrzyc, iż w dniu 19 marca 2017 r. w godzinach od 9:00 do 13:30 będą występowały utrudnienia w ruchu z powodu zamknięcia dróg (ul. Plac Ratuszowy, 1 Maja, Plac Wolności, Stargardzka, Poznańska, Kilińskiego, Bankowa, Dąbrowskiego, Zabytkowa). Szczegółowa trasa biegu wraz z zestawieniem ulic znajduje się na ulotkach – plakatach które są wyłożone przy drzwiach wyjściowych oraz oraz na stronie internet.